Poprzedni
Następny

[Wideo] Kolumny aktywne czy pasywne? TOP POJEDYNKI: Audio Pro vs. tradycyjne stereo | Top Hi-Fi

Dzisiejszy pojedynek będzie szczególny. Skupimy się bowiem na dwóch zupełnie różnych podejściach do budowania zestawu stereo. Przy wyborze takowego kierujemy się przecież bardzo różnymi względami i to, co jest priorytetem dla jednej osoby wcale nie musi być priorytetem dla drugiej. Producenci zdają się wychodzić tym zróżnicowanym potrzebom naprzeciw. Dzisiaj zajmiemy się więc tematem wyjątkowo intrygującym - spróbujemy rozstrzygnąć, co jest lepsze: system stereo wykorzystujący głośniki pasywne czy jednak ten stawiający na głośniki aktywne. Zapraszamy na kolejny Top Pojedynek. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Kolumny podłogowe do 3000 zł w 2023 roku | propozycje Top Hi-Fi

Głośniki aktywne ELAC ConneX – uniwersalność dla każdego | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacze do 5000 zł – TOP 5 początku 2023 roku | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: