Poprzedni
Następny

Voucher Tidal HiFi od Top Hi-Fi | Jak go aktywować? | [WIDEO]

Wiele produktów, które możecie u nas kupić bierze udział w akcji, w której dodatkowo, w formie prezentu, otrzymujecie voucher na darmową aktywację serwisu Tidal w wersji Hi-Fi. To wspaniała okazja by "wycisnąć" jeszcze więcej świetnego brzmienia z kupionego przez Was sprzętu audio. Każdy system stereo, kino domowe, głośnik bezprzewodowy czy słuchawki "podziękują Wam" za możliwość odtwarzania muzyki w wysokiej rozdzielczości. W dzisiejszym filmie podpowiadamy Wam, jak za pomocą otrzymanego przez nas kodu, aktywować voucher i cieszyć się muzyką z ogromnej bazy Tidal w jakości Hi-Fi.

Pamiętajcie, że z serwisu Tidal możecie korzystać między innymi na urządzeniach marek Bluesound, Yamaha, NAD i wielu wielu innych dostępnych w ofercie Top Hi-Fi & Video Design. By odebrać swój voucher, dokonaj zakupu jednego z produktów, który jest oznaczony jako biorący udział w promocji. Dobrym przykładem są słuchawki bezprzewodowe House of Marley Positive Vibration 2 Wireless.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: