Poprzedni
Następny

V5 Titan – nowy kondycjoner sieciowy firmy IsoTek

Firma IsoTek wprowadza na rynek nowy kondycjoner sieciowy V5 Titan. Jest to najnowsza wersja cenionego, wielokrotnie nagradzanego modelu Titan, który zadebiutował na rynku w 2004 roku. IsoTek V5 Titan odznacza się wysoką jakością wykonania, a zarazem funkcjonalnością i stanowi doskonałe ulepszenie dla kompletnego, nawet najbardziej wymagającego systemu audio czy audio-wideo.

kondycjoner IsoTek V5 Titan

Model V5 Titan ma trzy sieciowe gniazda wyjściowe oraz gniazdo System Link, pozwalające na podłączenie dodatkowych kondycjonerów IsoTek, a tym samym zwiększenie możliwości systemu. Zastosowany w urządzeniu układ Titan Direct Coupled został przeniesiony na zupełnie nowy poziom. Uzyskano to m.in. dzięki zwiększonemu o ponad 50 proc. obciążeniu miedzią płytki drukowanej.

Solidne zabezpieczenie i skuteczna redukcja zakłóceń

Nowy obwód zastosowany w modelu V5 Titan zapewnia dwukrotnie większą indukcyjność przy 80-procentowym wzroście natężenia prądu. Na uwagę zasługuje system bezpieczników RCBO o wartości 16 A dla każdego z trzech gniazd wyjściowych. Wartość zabezpieczenia chwilowego w nowym kondycjonerze firmy IsoTek została zwiększona do 153 000 A (zabezpieczenie ciągłe wynosi 75 000 A).

kondycjoner IsoTek V5 Titan

Urządzenie doskonale sprawdzi się w wysokoprądowych systemach audio i audio-wideo. Zapewnia redukcję zakłóceń RFI na poziomie 85 dB. Zoptymalizowane obwody oczyszczające umożliwiają skuteczną eliminację zaburzeń wspólnych i różnicowych.

Niski DCR

Kiedy sygnał jest zanieczyszczony, zakres dynamiki ulega zmniejszeniu. Można by to porównać do śpiewu ptaków, który został po części zagłuszony i „zamaskowany” przez hałas uliczny. Kondycjoner IsoTek V5 Titan dostarcza sygnał wyjściowy o niezwykle niskiej impedancji i niskim współczynniku DCR (rezystancji stałoprądowej), co całkowicie eliminuje (w ramach koncepcji filtrowania zasilania) wszelkie możliwości ograniczenia prądu i zwiększa zakres dynamiki, ponieważ impedancja łańcucha powrotnego do stacji zasilania jest znacznie większa. 

kondycjoner IsoTek V5 Titan

Ulepszona konstrukcja i zaawansowane rozwiązania

W porównaniu z dotychczasową wersją kondycjonera, konstrukcja modelu V5 Titan została znacząco usprawniona. Zmodyfikowano projekt i topologię płytki drukowanej, co poprawiło amperaż i rezystancję. Zastosowane modyfikacje zapewniły bardziej otwartą scenę dźwiękową i większą detaliczność.

Wśród rozwiązań wykorzystywanych w modelu V5 Titan jest m.in. KERP, czyli Ścieżka Równego Oporu Kirchhoffa (Kirchhoff’s Equal Resistance Path), co pozwala otrzymać jednakową rezystancję i moc dla wszystkich gniazd wyjściowych. W uzyskaniu niezwykle wyśrubowanych parametrów technicznych kondycjonera pomogła również zaawansowana, spiralna izolacja z FEP (Fluorinated Ethylene Propylene). Co ważne, model V5 Titan ma pod względem wewnętrznego okablowania spójną konstrukcję z gamą kabli zasilających IsoTek. Wysokiej jakości kabel zasilający znajduje się zresztą w komplecie z urządzeniem (przewód IsoTek EVO3 Premier).

kondycjoner IsoTek V5 Titan

Nowoczesny design

Model V5 Titan to nie tylko doskonały kondycjoner sieciowy, ale też nowoczesna, designerska konstrukcja, która wygląda jak wykuta z jednego bloku aluminium. Ma szerokość 220 mm, wysokość 147 mm i głębokość 350 mm. Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym lub srebrnym.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: