Poprzedni
Następny

Urządzenia Technics w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Miło nam poinformować, że w ramach nawiązanego partnerstwa w naszej ofercie produktowej pojawiły się wybrane produkty marki Technics. Wśród nich znajdują się m.in. systemy mini, odtwarzacz sieciowy, wzmacniacz zintegrowany i przede wszystkim gramofony.

Technics SL-1200GREGS

Technics to legendarna japońska marka, która od ponad pięćdziesięciu lat tworzy zaawansowane komponenty audio do użytku domowego, dbając o najwyższy poziom reprodukcji dźwięku. Dlatego też niezmiernie cieszy nas, że od teraz w Top Hi-Fi & Video Design mają Państwo możliwość nabycia produktów Technics. Oferta jest dostępna online oraz wybrane produkty znajdują się również w naszym flagowym salonie przy ul. Gen. Andersa 12 w Warszawie.

Ze swojej strony polecamy choćby wszechstronny odtwarzacz cyfrowy Technics SL-G700E-K, który kompatybilny jest z większością dostępnych dzisiaj cyfrowych mediów audio.

Technics SL-G700E-K

Urządzenie obsługuje Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay 2 oraz wspiera serwisy strumieniowe, takie jak Spotify czy Tidal. Korzystając z SL-G700E-K można także odtwarzać płyty CD/SACD oraz najnowsze formaty high-res – i wszystko odtwarzać w najlepszej możliwej jakości dźwięku.

Miłośnicy gramofonów swoją uwagę powinni skierować w kierunku modelu SL-1200GR.

Technics SL-1210GREGK - gramofon

Konstrukcja ta łączy tradycyjną technologię analogową Technicsa z zaawansowaną technologią cyfrową i może pochwalić się bezrdzeniowym silnikiem z napędem bezpośrednim oraz precyzyjną technologią sterowania silnikiem, która eliminuje efekt „zacinania”. Zastosowane rozwiązania wpłynęły na niezwykle wysoki poziom wydajności, przewyższając zwykłe standardy w tej klasie.

Inną propozycją dla entuzjastów płyt analogowych może być gramofon SL-1500C.

Technics SL-1500C

Inżynierowie wyposażyli model ten w przedwzmacniacz gramofonowy, a sama konstrukcja dostarczana jest wraz z zainstalowaną wkładką Ortofon 2M Red. Ponadto SL-1500C wyposażony jest w przełącznik umożliwiający wyłączenie wyjścia liniowego, gdy nie jest ono używane, a zasilanie przeznaczone dla złącza wyjściowego Phono zostało zaprojektowane z myślą o uzyskaniu najwyższej możliwej jakości dźwięku.

Wszystkie produkty Technics dostępne online w Top Hi-Fi & Video Design można obejrzeć TUTAJ. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego salonu przy ul. Gen. Andersa 12 w Warszawie, gdzie warto osobiście przetestować poszczególne modele japońskiego producenta.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: