Marka: Technics

SL-G700E-K

10 999 zł
/ sztuka
  • Radio internetowe: Tak
  • Bezprzewodowy streaming: Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth
  • Serwisy strumieniujące: Deezer, Spotify, TIDAL
  • WiFi: Tak

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 550 zł

Sprawdź szczegóły

Technics SL-G700E-K

Technics SL-G700 jest wszechstronnym odtwarzaczem cyfrowym, który kompatybilny jest z większością dostępnych dzisiaj cyfrowych mediów audio. Korzystając z urządzenia można odtwarzać tradycyjne płyty CD/SACD, najnowsze formaty high-res, a także cieszyć się dostępem do wielu serwisów strumieniowych – i wszystko odtwarzać w najwyższej możliwej jakości dźwięku.

Technics SL-G700E-K

Wysokiej klasy DAC i konstrukcja Dual Mono

W przypadku analogowego wyjścia audio układ DAC jest jednym z najważniejszych elementów, bowiem to właśnie on odwzorowuje oryginalną falę analogową z cyfrowego źródła, np. odtwarzacza CD. Jedne z najlepszych przetworników c/a w swojej klasie, modele AK4497 firmy Asahi Kasei, z ich wysokim stosunkiem sygnału do szumu i niskimi zniekształceniami, izolowane są dla lewego i prawego kanału. Zasilanie dla przetworników c/a podzielone jest na pięć sekcji w zależności od zastosowania i dostarczane oddzielnie. Zasilanie zegara wykorzystuje oryginalny system zasilany przy wykorzystaniu akumulatora, co pozwala osiągnąć wysoką precyzję konwersji c/a. Konstrukcja Dual Mono i asymetryczny układ eliminują wzajemne interferencje pomiędzy kanałami lewym i prawym, wynoszą odwzorowanie dźwięku na wyższy poziom.

Dyskretny moduł AMP

Układ filtrujący dla analogowego wyjścia audio, znajdujący się za modułem konwersji c/a, determinuje jakość dźwięku. Układ filtrujący w modelu SL-G700 w miejsce układu scalonego Opamp wykorzystuje moduł wzmacniacza z oryginalną konstrukcją dyskretną. Zastosowanie niskoszumowych tranzystorów i cienkowarstwowych rezystorów rozprasza zakłócenia generowane wewnątrz obwodów. Precyzyjne dostrojenie, m.in. zwiększenie prądu roboczego, poprawiło odpowiedź i stosunek sygnału do szumu oraz zminimalizowało zniekształcenia. W efekcie SL-G700 zapewnia niezwykle liniowe i wierne odwzorowanie dźwięku przy zachowaniu wglądu w najdrobniejsze szczegóły zarejestrowane podczas nagrania.

Technics SL-G700E-K

Szybki i cichy hybrydowy układ zasilania

Jakość zasilania jest niesamowicie ważna dla wiernej reprodukcji dźwięku. Zakłócenia i stabilność zasilania mają bezpośredni wpływ na jakość dźwięku odtwarzanego z sygnałów audio, szczególnie w przypadku wyjścia analogowego. SL-G700 wyposażony jest w zasilacz stworzony specjalnie na potrzeby analogowego wyjścia audio. Zastosowany zasilacz impulsowy bez sprzężenia zwrotnego eliminuje wahania częstotliwości przełączania. W połączeniu z oryginalnym stabilizowanym obwodem zasilania ten specjalnie opracowany zasilacz zapewnia stabilną moc przy niskich zniekształceniach. Dyskretna konstrukcja układu nie wykorzystuje żadnych układów scalonych, a jego staranne dostrojenie zapewnia moc zoptymalizowaną dla układów analogowych, zapewniając w ten sposób wysoki stosunek sygnału do szumu i doskonałe odwzorowanie, co jest znakiem firmowym dźwięku Technicsa.

Wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy

SL-G700 wyposażony jest w specjalny obwód c/a dla słuchawek, który jest niezależny od układu dla wyjścia analogowego. Układ ten wykorzystuje oryginalną technologię przetwarzania dźwięku LSI Technicsa, JENO Engine (Jitter Elimination and Noise-shaping Optimisation). Całkowite odseparowanie wyjścia analogowego od słuchawkowego wyeliminowało wzajemne interferencje pomiędzy dwoma obwodami, które pełnią różne role.

 

Technics SL-G700E-K

Konstrukcja podzielona na cztery sekcje

Na cyfrowy odtwarzacz audio składa się wiele różnych układów, takich jak zasilacz impulsowy, obwód interfejsu cyfrowego oraz układ analogowy. SL-G700 wykorzystuje konstrukcję podzieloną na cztery sekcje z przegrodami oddzielającymi bloki obwodów w zależności od obsługiwanego poziomu sygnału oraz typu obwodu. Rozwiązanie to zwiększa czystość dźwięku. Ponadto sztywna obudowa tłumi wibracje elektrycznych komponentów i w ten sposób chroni przed pogorszeniem jakości dźwięku.

Bardzo sztywny mechanizm napędu

Podczas odtwarzania płyt CD o jakości dźwięku decyduje precyzja odczytu. Zastosowany w SL-G700 mechanizm napędu CD wykorzystuje potrójne chassis, aby zapewnić dokładność odczytu i zapobiec przenoszeniu wibracji poza mechanizm. Ponadto SL-G700 ma stabilną, odlewaną z aluminium tackę ze skutecznie tłumiącą wibracje cichą konstrukcją, aby zapewnić wysoką precyzję podczas odtwarzania płyt.

Obsługa szerokiej gamy źródeł muzyki

SL-G700 obsługuje Bluetooth®, Wi-Fi i AirPlay 2. Urządzenie wspiera również serwisy strumieniowe, takie jak Spotify, Tidal i radio internetowe, a także asystenta Google*.

*Kompatybilne serwisy strumieniowe wspierane będą sukcesywnie poprzez aktualizacje oprogramowania.

Specyfikacja Technics SL-G700E-K

Radio internetoweTak
Bezprzewodowy streamingWi-Fi, AirPlay, Bluetooth
Serwisy strumieniująceDeezer, Spotify, TIDAL
WiFiTak
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, DSD, FLAC, MP3, WAV
FLAC, WAV 192/24Tak
BluetoothTak
Pobór mocy (max)38 W
Wymiary (S x W x G) mm430 x 98 x 407
Waga kg12.2
InneDisc Compatibility SACD (2 ch area only), CD, CD-R, CD-RW; THD+N: SACD: 0.0006% / CD: 0.0015% (1 kHz, 0 dB); S/N Ratio BALANCED: 121 dB / UNBALANCED: 118 dB (IHF-A); Frequency Response SACD: 2 Hz to 50 kHz / CD: 2Hz to 20 kHz (-3 dB);

Opinie o Technics SL-G700E-K

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: