Poprzedni
Następny

Telewizory Philips w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Top Hi-Fi &Video Design staranie wyselekcjonowało 11 modeli z szerokiej gamy holenderskiego producenta, kierując się kryteriami zdefiniowanymi przez potrzeby klientów polskiej sieci, czyli najwyższej jakości dźwięku i obrazu.

Philips 65PUS7502

Mając na uwadze synergię, jaka zachodzi pomiędzy poszczególnymi elementami nowoczesnych systemów audiowizualnych oraz wygodę swoich klientów, sieć specjalistycznych salonów ze sprzętem audio-wideo wprowadziła do swojej oferty telewizory marki Philips. 

Philips 55pus7502

Modele dostępne w Top Hi-Fi &Video Design oferują ekrany wykonane w technologiach OLED oraz LED, a rozpiętość przekątnych wynosi od 32 cali, idealnych do kameralnych salonów, aż do 75 cali, które doskonale sprawdzą się w przestronnych wnętrzach. Wszystkie telewizory pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Android, dzięki czemu oferują dostęp do cyfrowej rozrywki, w postaci serwisów strumieniujących treści wideo m.in. Netflix i Youtube oraz funkcje sieciowe, zaś  technologia Ambilight sprawi, że rozrywka wideo przekroczy granice ekranu.

Philips 65PUS8102

Dzięki takiemu ruchowi, klienci Top Hi-Fi &Video Design będą mogli dobrać wszystkie części składowe swojego systemu podczas jednej wizyty w salonie, poczynając od wyboru amplitunera i współpracującego z nim telewizora, poprzez szeroki wachlarz urządzeń Hi-Fi i zestawów kolumnowych, na wyborze okablowania kończąc. W doborze sprzętu idealnie pasującego do warunków i kubatury miejsca, w którym docelowo system będzie używany, pomoże wykwalifikowana kadra ekspertów dobrego brzmienia.

Philips 75PUS7803

Obecnie Top Hi-Fi &Video Design dysponuje 14 salonami w 11 miastach Polski. Produkty Philips będą dostępne również przez kanał e-commerce www.tophifi.pl

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: