Poprzedni
Następny

Targi High End Monachium 2023 - kluczowe wydarzenie w kalendarzu branży audio

Nic tak nie elektryzuje społeczności skupionej wokół branży audio jak wszelkiego rodzaju targi. To właśnie takie wydarzenia jak nasze lokalne Audio Video Show czy mające ogromne tradycje (aktualnie już ponad 40-letnie) targi High End Munich 2023 ściągają ogromne rzesze ludzi skupionych wokół tematu dźwięku klasy Hi-Fi i sposobów na jego wierne odtwarzanie. W tym roku, w dniach od 18 do 21 maja odbędzie się monachijskie święto najwyższej klasy systemów AV. Czy będą jakieś premiery? Na to liczymy!

Targi high end w Monachium, największe obok Audio Video Show

Targi audio dla każdego

Osoby odwiedzające stolicę Bawarii na pewno nie będą się nudzić. Raz, że będzie z kim pogadać - to wydarzenie zawsze gromadzi ogromne ilości producentów, dystrybutorów, dealerów i recenzentów. Dwa, że będzie też czego posłuchać, gdyż nieodłączną częścią tego wydarzenia są prezentacje odsłuchowe systemów klasy High-End, Hi-Fi i nie tylko.

Targi high end w Monachium są nie tylko wystawą sprzętu audio to również koncerty

Fot. www.highendsociety.de

Posłuchać będzie można nie tylko głośników, słuchawek, wzmacniaczy, odtwarzaczy CD, gramofonów czy streamerów - na scenę jak zwykle wejdzie też "człowiek z krwi i kości", bo targi w Monachium są nie tylko wystawą sprzętu audio, ale też miejscem przeróżnych koncertów na żywo. W tym roku twarzą targów (nadmieńmy, że to ich równa 40-ta edycja) jest geniusz gitary Al Di Meola. Nie mamy więc wątpliwości, że to będzie święto muzyki w pełnym tych słów znaczeniu.

Co wiąże się z tak dużą wystawą sprzętu audio?

Na pewno dużo wrażeń. Skoro w jednym miejscu gromadzi się ok. 550 wystawców, na stoiskach których można poznać bliżej ponad 800 różnych marek audio to znaczy, że te 3 dni mogą okazać się czasem za krótkim, by zapoznać się ze wszystkimi nowinkami.

Poniżej prezentujemy krótki materiał wideo organizatora pokazujący zeszłoroczne targi.

High End Monachium - nowości

No właśnie - nowości! Czy można spodziewać się premier nowych produktów? Mimo, że teraz jeszcze niewiele wiadomo, to w ciemno można założyć, że producenci zaprezentują nam swoje najnowsze pomysły z dziedziny audio-video. Skąd ta pewność? To po prostu nasze doświadczenie - rokrocznie maj jest miesiącem kiedy w Bawarii prezentowane są nowe wzmacniacze, amplitunery, głośniki, słuchawki, gramofony itp. Rachunek prawdopodobieństwa nie pozwala więc nam sądzić, że tym razem miałoby być inaczej. Na pewno każdy będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, czego przykładem jest stoisko marki Clearaudio sprzed kilku lat.

Stoisko Claeraudio na High End w Monachium

W tym miejscu będziemy informować na bieżąco o nowościach zaprezentowanych w tym roku, a które dotyczą naszych marek.

Marki Top Hi-Fi & Video Design na targach w Monachium

Jak zawsze w tej imprezie udział biorą wszyscy kluczowi gracze branży audio. Nie mogło tam więc zabraknąć marek z naszego portfolio w tym między innymi: AudioQuest, Clearaudio, Copland, Devialet, ELAC, IsoTek, Lehmannaudio, Luxman, Pass Labs, ProAc, Thorens czy Yamaha. Na pewno nie zabraknie systemów klasy high end, a wiele z komponentów będzie też "miksować" się na stoiskach innych marek.

Czy któryś producent pokaże najnowszy wzmacniacz mocy? Zapewne.

Stoisko marki Copland na High End Monachium 2019

Czterodniowe święto dźwięku

Zdecydowanie to będzie dobry i przede wszystkim ekscytujący czas dla każdego, kto dźwięk - jego jakość, sposób w jaki kształtuje naszą rzeczywistość - traktuje poważnie. Targi High End Munich 2023 czas zacząć! A po tym, jak ochłoniecie Państwo po spływających stamtąd informacjach, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów, by porozmawiać o swoich wrażeniach i kto wiem - może przekuć je na przyszłe decyzje zakupowe z dziedziny Hi-Fi czy High End.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design


Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: