Poprzedni
Następny

Super Duety Indiana Line

Przy tworzeniu wymarzonego systemu audio warto porównać brzmienie, funkcjonalność, a i estetyka zestawu pozostaje nie bez znaczenia. Odpowiednio dobrane komponenty zapewnią nie tylko świetny dźwięk, ale będą też ozdobą pomieszczenia odsłuchowego. O te aspekty zadbają kolumny Indiana Line, które bez względu na model są plastyczne i pozwalają na długie sesje z muzyką. Aby ułatwić osiągnięcie celu, eksperci Top Hi-Fi & Video Design wyselekcjonowali szereg idealnie zgranych zestawów – super duetów – w których stałym elementem są właśnie głośniki tego cenionego włoskiego producenta – teraz ze specjalnym rabatem.

Super Duety Indiana Line

Indiana Line należy do grona najważniejszych włoskich marek oferujących kolumny głośnikowe i głośniki instalacyjne. Została założona w 1977 r. w Turynie. Na tle konkurencyjnych rozwiązań markę wyróżniają zoptymalizowany proces produkcji i racjonalne wykorzystanie podzespołów. Założenia przyjęte przez projektantów i inżynierów Indiana Line zaowocowały wprowadzeniem na rynek modeli osiągających walory brzmieniowe daleko wykraczające poza parametry możliwe do osiągnięcia w tym przedziale cenowym.

Wszystkie zestawy stereo i kina domowego składające się z kolumn głośnikowych Indiana Line są objęte rabatem 5% od cen online. Promocja obowiązuje zarówno przy zakupach online, jak i stacjonarnie – w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Wystarczy w koszyku w naszym sklepie internetowym wpisać kod rabatowy „superduet”, a kupując zestaw w salonie powołać się na akcję. Wszystkie zestawy uczestniczące w promocji można TUTAJ, a poniżej przedstawiamy kilka wybranych propozycji.

T 758 V3i + Diva 552 + 252 + 752

Nowoczesny zestaw kina domowego, który oferuje energiczne, czyste brzmienie, nawet przy dużych poziomach głośności sygnału audio z szeroką, a zarazem angażującą sceną dźwiękową. Warto zaznaczyć, że T 758 V3i obsługuje wszystkie formatu dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos i DTS: X.

TSR-400 + Tesi 561 + 241 + 761

Indiana Line Tesi 561

Z takim połączenie znajdziesz się w samym centrum filmowej akcji. Najnowszy amplituner AV Yamaha to prawdziwe centrum domowej rozrywki wyposażone w komplet złącz HDMI i liczne funkcje sieciowe, m.in. AirPlay 2. Komplet kolumn Tesi bez trudu pozwoli wgłębić się w muzyczne detale, zapewniając wciągające brzmienie z ciepłym basem.

A14 MKII + Tesi 661

Indiana Line Tesi 661

Świetna propozycja do pomieszczeń o powierzchni 16-25 m2. Wzmacniacz stereo A14 nowej generacji to urządzenie wyposażone w bogatą paletę złączy cyfrowych i analogowych, które umożliwiają współpracę systemu audio z różnorodnymi źródłami muzyki. W połączeniu z wolnostojącymi kolumnami Tesi 661, które świetnie oddają założenia włoskiej myśli projektowej, uzyskamy energiczne, przestrzenne brzmienie z otwartymi i czystymi wysokimi tonami oraz dynamicznym basem.

A11 Tribute + CD11 Tribute + Nota 550

Indiana Line Nota 550 X

Jeżeli dysponujesz bogatą kolekcją płyt kompaktowych, a równocześnie nie masz miejsca na duże kolumny podłogowe, ten zestaw spełni Twoje oczekiwania. O jego brzmienie nie musisz się obawiać – za dostrojenie komponentów Rotela odpowiadał sam Ken Ishiwata – prawdziwa legenda świata audio. Dzięki znajdującym się w komplecie kolumnom wolnostojącym Nota 550 będziesz mógł cieszyć się energicznym brzmieniem o ciepłej średnicy i z mocnym basem.

Zapraszamy do salonów

Aby przekonać się o możliwościach brzmieniowych poszczególnych zestawów i kolumn głośnikowych Indiana Line, zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Nasi eksperci pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania zgodnie z Twoimi preferencjami i odpowiedzą na wszelkie pytania.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: