Super duety, niczym zgrane zespoły muzyczne, wzbudzają emocje gdziekolwiek się zjawiają. Podobnie oddziałują na słuchacza najbardziej zgrane systemy stereo oraz kina domowego, wyselekcjonowane przez ekspertów Top Hi-Fi & Video Design. Niniejsze zestawy stworzyliśmy ze starannie dobranych komponentów, w taki sposób, aby ich odsłuch ekscytował i zachęcał do jak najdłuższego słuchania muzyki. Elementem wspólnym super duetów są kolumny Indiana Line – jednego z najważniejszych włoskich producentów audio z tradycją sięgającą 1977 roku. Dzięki nim nasze zestawy łączą w sobie wyborne brzmienie, funkcjonalność i estetykę.

Wszystkie zestawy stereo i kina domowego składające się z kolumn głośnikowych Indiana Line są objęte rabatem 5% od cen online . Promocja obowiązuje zarówno przy zakupach online, jak i stacjonarnie – w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Wystarczy w koszyku w naszym sklepie internetowym wpisać kod rabatowy „indiana”, a kupując zestaw w salonie powołać się na akcję.

T 758 V3i + Diva 552 + 252 + 752

„T 758 V3i to przykład bezkompromisowego podejścia do jakości dźwięku. Urządzenie obsługuje wszystkie popularne formaty dźwięku przestrzennego, m.in. Dolby Atmos i DTS: X, a najwyższą jakość brzmienia wielokanałowego gwarantuje układ DSP najnowszej generacji. W połączeniu z kompletem kolumn z flagowej serii Diva marki Indiana Line stworzysz nowoczesny zestaw kina domowego, który zapewni dynamiczne, czyste brzmienie, nawet przy dużych poziomach głośności sygnału audio z szeroką i niezwykle angażującą sceną dźwiękową”.

• Obsługa wideo 4K, Dolby Atmos, DTS:X oraz AirPlay 2.

• Moduł BluOS do bezprzewodowego strumieniowania muzyki multiroom.

• Modułowa konstrukcja sprawia, że NAD T758 V3i przygotowany jest do dalszego udoskonalenia i zwiększania funkcjonalności urządzenia w przyszłości.

KUP TERAZ

TSR-400 + Tesi 561 + 241 + 761

„Konfiguracja, która zagwarantuje filmowe emocje na najwyższym poziomie i przeniesie Ciebie do samego centrum akcji. Nowy amplituner AV Yamahy to prawdziwe centrum domowej rozrywki wyposażone w komplet złącz HDMI, dzięki czemu z łatwością podłączysz kilka źródeł, np. telewizor czy konsolę do gier. O wciągające brzmienie zadba zestaw kolumn głośnikowych Indiana Line z serii Tesi, który z łatwością pozwoli wgłębić się w muzyczne detale. Dźwięk prezentowany jest w relaksujący sposób z nieco większym naciskiem na średnicę oraz ciepły bas, który nie dominuje, a pozytywnie zaznacza swoją obecność”.

• System multiroom Yamaha MusicCast i liczne funkcje sieciowe (m.in. AirPlay 2).

• Obsługa za pomocą pilota, aplikacji MusicCast lub asystentów głosowych.

• Walory brzmieniowe, które znacznie wykraczają poza konkurencyjne modele oferowane w podobnym przedziale cenowym.

KUP TERAZ

A14 MKII + Tesi 661

„Najnowsza generacja cenionego wzmacniacza A14 marki Rotel wykorzystuje zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy Texas Instruments, który fantastycznie prezentuje bogactwo detali przetwarzanego sygnału. W połączeniu z wolnostojącymi kolumnami Tesi 661, które doskonale oddają założenia włoskiej myśli projektowej, uzyskamy energiczne, przestrzenne brzmienie z otwartymi i czystymi wysokimi tonami oraz dynamicznym basem. W efekcie użytkownik może liczyć na długie godziny muzycznej rozrywki”.

• Połączenie, które najlepiej sprawdzi się we wnętrzach o powierzchni 16-25 m2.

• Łączność bezprzewodowa Bluetooth aptX i AAC.

• Aby osiągnąć najlepszy efekt, kolumny warto ustawić ok. 1 metr od ściany.

KUP TERAZ

A11 Tribute + CD11 Tribute + Nota 550

„Ten kompletny zestaw stereofoniczny z pewnością ucieszy melomanów posiadających bogatą kolekcję płyt CD. Wzmacniacz i odtwarzacz Rotala zostały przygotowane we współpracy z Kenem Ishiwatą, legendą branży hi-fi, który wprowadził brzmienie tego duetu japońskiego producenta na zupełnie nowy poziom. Dzięki znajdującym się w komplecie kolumnom podłogowym Nota 550 będziesz mógł cieszyć się dynamicznym brzmieniem o ciepłej średnicy i z mocnym, głębokim basem”.

• Klasyczny zestaw stereo z odtwarzaczem CD; najlepsze efekty uzyskamy w pomieszczeniach o powierzchni 12-20 m2.

• Wzmacniacz i odtwarzacz opracowany przy współpracy z Kenem Ishiwatą, prawdziwą legendą świata hi-fi.

• Obsługa streamingu przez Bluetooth z wykorzystaniem kodeka aptX lub AAC.

KUP TERAZ

To jednak nie wszystkie zestawy stereo i kina domowego wykorzystujące kolumny głośnikowe Indiana Line. W ofercie Top Hi-Fi & Video Design znajdziesz wiele innych konfiguracji, które znakomicie sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Decydując się na zestaw zamiast pojedynczych komponentów, kupujesz taniej.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZESTAWY