Poprzedni
Następny

Styczeń 2022 na HBO GO: premiery warte uwagi

Powrót jednego z najgłośniejszych seriali, szpiedzy FBI, sekrety brytyjskiej monarchii i nie tylko - zobaczcie, co z oferty HBO GO warto wrzucić na swoje kino domowe w styczniu.

Soundbar Yamaha SR-B20A

Euforia 2

,,Euforia’’, czyli jedna z największych i najbardziej popularnych produkcji HBO, wraca z drugim sezonem po 2 latach od premiery pierwszego i roku od premiery dwóch odcinków specjalnych. Produkcja, która pozwoliła wybić się na szerokie wody młodym aktorom i aktorkom (m.in. Zendayi, która zaczynała jako gwiazdka Disneya), stała się głośna nie tylko dlatego, że pokochały ją miliony nastolatków - historia została poprowadzona tak, że oglądają to też ich rodzice, starsze rodzeństwo i nauczyciele i każdy może odnieść ją do siebie.

Małe rzeczy

,,Małe rzeczy’’ to thriller kryminalny w reżyserii Johna Lee Hancocka (m.in. ,,Wielki Mike. The blind side.’’, ,,Ratując pana Banksa’’ i ,,McImperium’’) z Jaredem Leto, Denzelem Washingtonem i Ramim Malekiem w rolach głównych. Historia opowiada o zastępcy szeryfa hrabstwa Kent, Deke’a (Washington), który zostaje wysłany do Los Angeles, by zebrać dowody rzeczowe do jednej z toczących się spraw. Na miejscu poznaje miejscowego sierżanta Baxtera (Malek), który, będąc pod wrażeniem niezwykłego instynktu policyjnego Deke’a, nieoficjalnie proponuje mu udział w śledztwie, które obecnie prowadzi - zamierza złapać seryjnego mordercę (Leto), przed którym trzęsie się całe miasto.

Skandal w brytyjskim stylu

Za sprawą serialu ,,Królowa’’ od Netflix produkcje, które opowiadają o brytyjskiej monarchii, stały się tak popularne jak swego czasu programy o tańcu czy gotowaniu. Nic dziwnego: każdy chce zajrzeć w życie najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi świata - być może po to, by przekonać się, że ich problemy wcale tak bardzo nie różnią się od naszych codziennych bolączek.

Miniserial ,,Skandal w brytyjskim stylu’’ opowiada o jednym z najgłośniejszych procesów sądowych XX wieku, a dokładnie: o sprawie rozwodowej księcia i księżnej Argyll - Iana i Margaret Campbell. To nie był zwykły rozwód - media rozpisywały się wówczas o księżnej, którą niegdyś uznawano za ikonę szyku, a która, w wyniku brutalnej potyczki z byłym mężem, spotkała się z mnóstwem oskarżeń i próbami uciszenia - do mediów trafiło m.in. zdjęcie, które prześladowało ją do końca życia. W rolę Margaret wcieliła się znana z ,,The Crown’’ Claire Foy.

Ciche miejsce 2

W tym miesiącu na HBO GO pojawi się również sequel świetnie przyjętego horroru ,,Ciche miejsce’’, za którego reżyserię odpowiada John Krasinski, czyli aktor grający Jima w amerykańskiej wersji ,,The Office’’. Podobnie jak w pierwszej części, bohaterami historii jest czteroosobowa rodzina Abbottów - Lee (Krasinski), Evelyn (Emily Blunt - prywatnie żona Krasinskiego) oraz dwójka ich dzieci: Millicent i Noah, którzy - w następstwie tragicznych rzeczy, które wydarzyły się w ich domy, ciągle poszukują nowego miejsca, przemierzając nową rzeczywistość, w której za każdy odgłos można zapłacić życiem.

Judasz i Czarny Mesjasz

,,Judasz i Czarny Mesjasz” to oparta na faktach opowieść o próbie stłamszenia Czarnych Panter - powstałej w połowie lat 60. partii na rzecz obrony praw czarnoskórej mniejszości USA. Historia śledzi informatora FBI, Williama O’Neala, który - na wyraźne polecenie ówczesnego dyrektora FBI J. Edgara Hoovera - infiltruje oddział partii Czarnych Panter z Illinois, by w odpowiednim momencie zahamować jej aktywność. Jego głównym celem jest charyzmatyczny przewodniczący partii, Fred Hampton, który nie cofnie się przed niczym, żeby zapewnić godne życie przedstawicielom czarnoskórego społeczeństwa.

Ostatni komers

,,Ostatni komers’’ to polski dramat obyczajowy z 2020 r. w reżyserii Dawida Nickela i laureat dwóch nagród na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Historia opowiada o ostatnim tygodniu nauki w gimnazjum w małym miasteczku - czasie, w którym, szukając własnej tożsamości, grupa nastolatków zasmakuje całej gamy skrajnych emocji.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: