Poprzedni
Następny

Styczeń 2022 na Netflix: Co warto zobaczyć?

Zeszły miesiąc na platformie Netflix obfitował w mnóstwo dużych premier filmowo-serialowych, a styczeń upłynie głównie pod znakiem kolejnych sezonów znanych seriali. Te na pewno śledzicie sami, ale ze styczniowej oferty platformy wyłuskaliśmy dla Was kilka perełek, które warto wrzucić na swoje kino domowe.

Kolumny aktywne Audio Pro A26 i A36 są dostępne również w zestawie z subwooferem

Dom

,,Dom’’ to brytyjski serial animowany techniką poklatkową, który opowiada historię osobliwego wiktoriańskiego budynku mieszkalnego i jego mieszkańców na przestrzeni ponad 200 lat. Wśród obsady dubbingowej usłyszymy tu m.in. Helenę Bonham Carter i Jarvisa Cockera z grupy Pulp.

Wybrana

Duńczycy nie gęsi i też swoje sci-fi mają. Serial ,,Wybrana’’ to opowieść nastoletniej Emmie, outsiderce mieszkającą z rodziną w Middelbo - małym duńskim miasteczku, o którym świat usłyszał kilkanaście lat temu, kiedy to rzekomo spadł na nie meteoryt i wszystko uległo zmianie.

Pewnego dnia dziewczyna przypadkiem odkrywa, że w rzeczywistości nie było żadnego meteoru, lecz wydarzyło się coś znacznie bardziej groźnego i nieprawdopodobnego, ale zostaje z tym całkiem sama, mierząc się z ogromnym niebezpie pieczeństwem.

Monachium: W obliczu wojny

,,Monachium: W obliczu wojny’’ to ekranizacja bestsellerowej powieści Roberta Harrisa, mającego na swoim koncie również m.in. ,,Autora Widmo’’, który również został zekranizowany.

Akcja filmu toczy się w 1938 roku, kiedy wojna puka do wrót Europy, a Hitler szykuje się do ataku na Czechosłowację. Na konferencji w Monachium spotykają się brytyjski urzędnik Hugh Legat i niemiecki dyplomata Paul von Hartmann, którzy, w nerwowej atmosferze intryg i narastającego napięcia, rozpoczynają negocjacje dotyczące planów przywódcy nazistów.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Jeremy Irons, George MacKay i Mark Lewis Jones.

Odludzie

Jeśli lubicie hiszpańskie horrory, ta pozycja na pewno przypadnie Wam do gustu (i spędzi sen z powiek). Film ,,Odludzie’’ opowiada o zwykłej rodzinie, która wiedzie spokojne życie na zupełnym pustkowiu. Spokojne do czasu - pewnego dnia do ich codzienności wkracza przerażająca bestia, której obecność może skończyć się rozłamem rodzinnej więzi.

Jak pokochałam gangstera

Pamiętacie polską komedię sensacyjną ,,Jak zostałem gangsterem’’, inspirowaną życiem Nikodema ,,Nikosia” Skotarczaka  - jednego z najsłynniejszych polskich gangsterów?

W tym miesiącu na Netflix pojawi się druga część filmu: ,,Jak pokochałam gangstera’’, która pokazuje, jak wygląda przestępczy świat i poczynania szemranych panów, kiedy podglądamy go oczami ich kobiet. W rolach głównych zobaczymy m.in. Tomasza Włosoka, Janusza Chabiora, Magdalenę Lamparską i Julię Wieniawę.

All of Us Are Dead

Europejscy widzowie kochają wielomilionowe koreańskie produkcje, a Netflix dobrze o tym wie i przynajmniej raz w miesiącu dostarcza nam filmy/seriale z rozmachem. Nowością na ten miesiąc jest serial o uroczym tytule ,,All of Us Are Dead’’ (pol.: Wszyscy jesteśmy martwi), który opowiada o niespodziewanym ataku zombie na liceum. Czy dzieciaki i nauczyciele zdołają uciec przed inwazją nieumarłych?

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: