Poprzedni
Następny

„Stare dobre Vienny” - Test kolumn podstawkowych Haydn Jubilee

HAYDN Jubilee Edition

Jubileuszowa edycja na jubileusz Vienna Acoustics – Austriacka firma postanowiła uczcić swoje 30. urodziny specjalnie wydanymi na tę okazję kolumnami podstawkowymi. O wyjątkowości Haydn Jubilee przekonał się Marcin Olszewski w teście przeprowadzonym dla strony audiostereo.pl.

Vienna Acoustics zapracowała sobie swoimi konstrukcjami na szacunek wśród melomanów i przy tworzeniu jubileuszowej edycji producenci nie szczędzili wysiłków, by kolumny spełniały oczekiwania najbardziej wymagających entuzjastów dobrego brzmienia. Wydaje się, że te założenia udało się spełnić austriackiej marce, o czym możemy przeczytać na stronie audiostereo.pl:

Haydn Jubilee to, jak zwykle u Austriaków, przepięknie wykonane kolumny o ponadprzeciętnej muzykalności a jednocześnie ukłon w kierunku posiadaczy niewielkich pomieszczeń. Grają niezaprzeczalnie słodko, z firmową manierą przedstawiania kreowanej rzeczywistości w lekko podkolorowanych barwach. Krótko mówiąc, grają tak jak stare dobre Vienny. I trudno, żeby nie grały, skoro powstały na bazie projektu, jaki sprawdza się od… trzydziestu lat”.

Zapraszamy do naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design w celu osobistego przetestowania Haydn Jubilee, natomiast z pełnym testem można zapoznać się tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: