Poprzedni
Następny

Referencyjne słuchawki Audio-Technica ATH-AP2000Ti – jakość i komfort dla wymagających

Audio-Technica ATH-AP2000Ti

Audio-Technica wzbogaciła swoje portfolio o wokółuszne słuchawki ATH-AP2000Ti. Ta wyjątkowa konstrukcja wyróżnia się szeregiem nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na uzyskanie referencyjnej jakości dźwięku i gwarantują obsługę high-res audio, równocześnie zapewniając wyśmienity komfort użytkowania.  

Kolejne urządzenia Audio-Techniki cieszą się wysokim uznaniem wśród melomanów i kojarzą się z najwyższymi walorami akustycznymi, połączonymi z doskonałą jakością wykonania oraz eleganckim wzornictwem. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego modelu ATH-AP2000Ti – słuchawek, które stanowią efekt wieloletniego doświadczenia i prac badawczo-rozwojowych, mających na celu dostarczenie najwyższej jakości w branży audio.

Specjalnie opracowane przetworniki

Za wspaniałe możliwości brzmieniowe ATH-AP2000Ti odpowiadają opatentowane przetworniki o średnicy 53 mm. Projektanci w konstrukcji głośników wykorzystali układ magnetyczny z permenduru oraz membrany z warstwą DLC (diamond-like carbon). Zastosowana metoda pozwala na dostarczenie znakomitego, pełnozakresowego dźwięku (pasmo przenoszenia 5 – 50 000 Hz), a słuchawki bez trudu są w stanie wydobyć znakomite brzmienie drzemiące w plikach high-res audio.

Audio-Technica ATH-AP2000Ti

ATH-AP2000Ti skorzystano również z Core Mount Technology. Rozwiązanie to poprawnie pozycjonuje przetwornik znajdujący się wewnątrz obudowy, dzięki czemu udaje się poprawić efektywność przepływu powietrza. Wydajny przepływ powietrza umożliwia słuchawkom odwzorowanie niezwykle transparentnych średnich i wysokich częstotliwości oraz intensywnego, precyzyjnego basu.

Do uzyskania pożądanej neutralności brzmieniowej, konstruktorzy wykonali obudowy z tytanu. Materiał ten jest niebywale sztywny i charakteryzuje się właściwościami umożliwiającymi zmniejszenie niekorzystnego rezonansu do minimum. Dodatkowym atutem słuchawek jest autorski system D.A.D.S. (Double Air Damping System), który odpowiada za dostarczenie bogatego, a zarazem precyzyjnego basu. System powietrznego tłumienia wewnątrz obudowy, jak podpowiada sama nazwa, stosuje dwie oddzielne „przestrzenie powietrzne”.

Komfort i wygoda w każdym calu

Słuchawki wyróżniają się nie tylko wspaniałą jakością dźwięku, ale także wygodą samego użytkowania. Doskonały komfort, nawet podczas wielogodzinnych sesji z muzyką, zapewniają muszle wokółuszne wykończone miękką i wytrzymałą skórą. Natomiast składana na płasko konstrukcja ułatwia przenoszenie ATH-AP2000Ti, które idealnie będą pasować do dostarczanego wraz ze słuchawkami sztywnego etui. Uwagę zwraca też pałąk nagłowny, stanowiący ukłon w stronę klientów preferujących tradycyjne rozwiązanie zamiast skrzydełek stosowanych w wielu modelach Audio-Techniki.

Audio-Technica ATH-AP2000Ti

Warto również wspomnieć o dodatkowym, mniejszym etui na kable, które można ulokować wewnątrz sporego futerału pomiędzy pałąkiem i muszlami słuchawek. Ponadto użytkownicy otrzymali do dyspozycji trzy odłączane przewody: kable 1,2 m i 3,0 m z 3,5 milimetrową 3-biegunową wtyczką stereo oraz kabel 1,2 m z 5-biegunową zbalansowaną wtyczką mini o średnicy 4,4 mm, dzięki której można podłączyć słuchawki do najnowocześniejszych zaawansowanych odtwarzaczy audio.

Przede wszystkim jakość

Aby zagwarantować najwyższą możliwą jakość, produkowane w Japonii słuchawki ATH-AP2000Ti standardowo przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Każdy egzemplarz zostaje oznaczony wycinanym laserowo numerem seryjnym, który nadaje unikatowy charakter modelu.

Audio-Technica ATH-AP2000Ti

Użytkownicy wraz ze słuchawkami otrzymują do dyspozycji bogaty zestaw akcesoriów, w skład którego obok etui i wymiennych przewodów wchodzą adapter stereo 6,3 mm oraz ściereczka do czyszczenia słuchawek.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: