Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Vienna Acoustics Haydn Jubilee

Vienna Acoustics postanowiła uczcić swoje 30. urodziny przekazując na nasze ręce jubileuszową wersję niezwykle cenionej kolumny głośnikowej jaką jest Haydn Grand Se. HAYDN Jubilee Edition to ukoronowanie wieloletniej historii austriackiej firmy. 

Vienna Acoustics Haydn Jubilee

U podstaw pracy Vienna Acoustics leżą zespołowość oraz pasja odnośnie muzyki. Dziś, podobnie jak w 1989 roku, na czele wiedeńskiej firmy znajduje się Peter Gansterer – muzyczny pasjonat, który dzięki badaniom nad wielkimi salami koncertowymi w stolicy Austrii zrozumiał dynamikę dźwięku na żywo i swoimi konstrukcjami chce oddać to brzmienie. Pomyślne połączenie wielu części głośnika jest zadaniem na tyle złożonym, że tylko nieliczni są w stanie mu podołać. Austriaccy producenci określili je nawet mianem sztuki.

Produkty Vienna Acoustics łączą w sobie eleganckie wykonanie, fortepianowe wykończenie i niezrównaną w swojej klasie jakość dźwięku. Marka z Wiednia wzbudza swoimi konstrukcjami szacunek, a przy tworzeniu jubileuszowej edycji nie szczędzono wysiłków, by produkt spełniał oczekiwania najbardziej wymagających melomanów i entuzjastów dobrego stylu.

Jubileuszowy HAYDN zapewnia wysoką jakość dźwięku, do której mogą dążyć inne głośniki, a naturalnie przezroczyste brzmienie urządzenia podkreślone jest bogatym fundamentem niskich tonów. Instrumenty muzyczne przedstawiane są w pełnym zakresie tonalnym, delikatnej strukturze harmonicznej i maksymalnej precyzji.

W HAYDN Jubilee Edition, podobnie jak w przypadku innych projektów od Vienna Acoustics, użyte zostały zaawansowane technicznie komponenty, np. przetworniki basowe z przezroczystymi stożkami w technologii X3P. Natomiast przy projektowaniu zwrotnicy, ze względu na brak indukcyjności poszczególnych materiałów, zastosowano ręcznie wybierane kondensatory i rezystory z folii metalowo-tlenowej.

Producenci podjęli wszelkich starań, aby HAYDN Jubilee Edition dostarczał naturalne brzmienie, pozostając przy tym łatwym w konfiguracji i w obsłudze. Jubileuszowa edycja kolumn podstawkowych cechuje się również unikatową, kompaktową budową, w której każdy element urządzenia został stworzony specjalnie na zamówienie Vienna Acoustics. Jak podkreślają producenci, HAYDN Jubilee jest formą podziękowania za zaufanie i 30 lat owocnej współpracy.

System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30 - 180 W
Przetwornik średniotonowy5,5" X3P Cone
Przetwornik wysokotonowy1" VA Silk Dome
Pasmo przenoszenia45 - 20 000
Skuteczność88 dB
Wymiary (S x W x G) mm170 x 345 x 255
Waga kg8,5
Wersje wykończeniaCzarny połysk
Materiał wykończeniaLakier
Impedancja6 Ohm

Marka: Vienna Acoustics

Haydn Jubilee

3 000 zł
/ sztuka
  • System: 2-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 30 - 180 W
  • Przetwornik średniotonowy: 5,5" X3P Cone

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 150 zł

Sprawdź szczegóły
Vienna Acoustics postanowiła uczcić swoje 30. urodziny przekazując na nasze ręce jubileuszową wersję niezwykle cenionej kolumny głośnikowej jaką jest Haydn Grand Se. HAYDN Jubilee Edition to ukoronowanie wieloletniej historii austriackiej firmy.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: