Poprzedni
Następny

Soundbar Yamaha SR-B20A | odmieni dźwięk z Twojego telewizora [WIDEO]

Nie każdy potrzebuje zaawansowanych systemów kina domowego, nie każdy ma też miejsce by zmieścić 5 bądź więcej głośników w swoim pokoju. Jesteśmy jednak pewni, że KAZDY chce by dźwięk z jego telewizora był przyjemny dla ucha i pozwalał cieszyć się rozrywką. Tu z pomocą przychodzi Yamaha ze swoim najnowszym soundbarem SR-B20A, który przy zachowaniu kompaktowych wymiarów i przystępnej ceny, jest głośnikiem niezwykle wszechstronnym i świetnie brzmiącym. W dzisiejszym odcinku przedstawiamy Wam bliżej nowość od Japończyków i pokazujemy dlaczego ten soundbar jest doskonałym kandydatem, by znaleźć się w Waszym domu.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Supercena
SR-B20A

SR-B20A

Yamaha
Soundbary
Special Price 899 zł Regular Price 1 399 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: