Poprzedni
Następny

House of Marley Champion – kompaktowe słuchawki True Wireless

House of Marley Champion to najnowsze słuchawki True Wireless, które gwarantują maksymalną przyjemność użytkowania. Ta kompaktowa konstrukcja stanowi połączenie bardzo dobrej jakości dźwięku, długiego czasu pracy na jednym ładowaniu i wygodnej łączności Bluetooth.

Firma House of Marley przywiązuje ogromną wagę do odpowiedzialności za środowisko i poszanowania zasobów naturalnych. Ma to odzwierciedlenie w opracowywanych produktach, które wykorzystują materiały pochodzące z recyklingu lub umożliwiające powtórne przetworzenie i nie inaczej jest z nowymi słuchawkami Champion. Ten douszny model wykonany został z bambusa, kompozytu z naturalnego włókna drzewnego oraz silikonu REGRIND.

Oczekiwaną jakość dźwięku pozwoliły zapewnić 6-milimetrowe przetworniki, które obsługują dźwięki z zakresu 20 Hz-20 kHz (-10 dB). Słuchawki Champion mogą pochwalić się także łącznością Bluetooth 5.0 oraz mechanicznym przyciskiem dotykowym, za pomocą którego można m.in. zarządzać odtwarzaniem czy odbierać połączenia telefoniczne ze sparowanego ze słuchawkami smartfona.

Wachlarz funkcji rozszerza wbudowany mikrofon, dzięki któremu słuchawki mogą pełnić rolę zestawu głośnomówiącego. Dodatkowo stereofoniczna komunikacja głosowa pozwala słyszeć i być słyszanym tak czysto i wyraźnie, jakby telefon umieszczono w uszach użytkownika. Warto też dodać, że wodoodporna (IPX4) i trwała konstrukcja umożliwia korzystanie ze słuchawek Champion również przy niekorzystnej pogodzie.

Konstruktorzy wyposażyli słuchawki w pojemne akumulatory litowo-jonowe (60 mAh), które zapewniają osiem godzin pracy po ich pełnym naładowaniu. Aby uzupełnić zapas energii wystarczy umieścić je w dostarczanym wraz z nimi etui, które równocześnie pełni rolę powerbanku. Znajdujący się w etui akumulator umożliwia trzykrotne doładowanie baterii w słuchawkach, wydłużając łączny czas słuchania muzyki o 28 godzin. Proces pełnego ładowania zajmuje dwie godziny, z kolei dzięki funkcji szybkiego ładowania wystarczy 15 min, aby zapewnić poziom energii umożliwiający dwie godziny pracy.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: