Poprzedni
Następny

„So This Is Xmas” – premiera świątecznego singla Karo Glazer

Dziś ma miejsce premiera świątecznego singla Karo Glazer „So This Is Xmas”. Trafił on na platformy streamingowe oraz do wszystkich salonów Top Hi-Fi & Video Design. W naszych salonach, w audiofilskich warunkach, na najlepszym sprzęcie i w specjalnie do tego stworzonych salach odsłuchowych można przez cały okres przedświąteczny odsłuchać tę piosenkę i obejrzeć do niej teledysk.

„So This Is Xmas” – Karo Glazer ogłosiła premierę świątecznego singla

Jeżeli kochacie magiczną atmosferę Bożego Narodzenia, ciepło rodzinnych świąt i romantyczne wieczory przy kominku, to z „So This Is Xmas” już od pierwszych dźwięków poczujecie iście wigilijny nastrój. Jak sama artystka przyznaje:

Napisanie nowej, świątecznej piosenki to dla każdego artysty nie lada wyzwanie, ale z So This Is Xmas było inaczej. Napisałam ją na nowojorskim lotnisku JFK. Był 22 grudnia i wracałam do Polski na święta. Uwielbiam lotniska tuż przed świętami i często zdarza mi się w tym okresie być właśnie w podróży. Tego dnia obserwowałam jak odlatują kolejne samoloty: Delhi, Paris, Dubai, Warsaw. Nieznajomi sobie ludzie uśmiechali się życzliwie do siebie, składając sobie życzenia w różnych językach. Czuło się duchowość i dobro w powietrzu -  prawdziwa magia świąt i nagle melodia So This Is Xmas przyszła do mnie sama. Wyciągnęłam telefon, włączyłam dyktafon i pół roku później nagrałam z moim zespołem finalną wersję. To nieprawdopodobne, ale naprawdę mieliśmy w tym roku w lipcu święta i So This Is Xmas działało jak zaklęcie.

Karo Glazer, czyli Karolina Glazer, to obdarzona czterooktawową skalą głosu wokalistka. W trakcie swojej kariery blisko współpracowała m.in. z Larsem Danielssonem, Mikiem Sternem, Richardem Boną oraz wielokrotnym laureatem nagrody Grammy, producentem Martinem Waltersem. W maju 2020 jej talent został dostrzeżony przez Toma Waitsa oraz członków grupy Coldplay, dzięki czemu Karo została jednym ze zwycięzców International Songwriting Competition – najważniejszego konkursu dla songwriterów na świecie w legendarnym Nashville.

W październiku cyfrową premierę miał NORMAL – zremasterowany, debiutancki album Karo Glazer, oryginalnie wydany w 2009 r., którego Top Hi-Fi & Video Design jest oficjalnym partnerem. Po jego wydaniu tylko w samych Niemczech sprzedano ponad 11 tysięcy płyt CD. To była wielka niespodzianka dla debiutującej wtedy artystki, która dzięki tej płycie rozwinęła skrzydła i swoją międzynarodową karierę. Po premierze płyty Karo zagrała z zespołem na takich festiwalach jak np. Jazz Baltica, Schleswig Holstein Musik Festival, Festival du Bout du Monde czy Open’er Festival. Na płycie można usłyszeć plejadę polskich jazzmanów, m.in. Bernarda Maseli, Krzysztofa Ścierańskego i Piotra Schmidta.

„So This Is Xmas” – Karo Glazer ogłosiła premierę świątecznego singla

Lars Danielsson po premierze albumu NORMAL napisał na swoich social mediach: „Karo Glazer jest jedną z najbardziej utalentowanych młodych wokalistek, jakie słyszałem od lat!”, a Jan Ptaszyn Wróblewski w radiowej Trójce dodał: „Im dłużej słucham płyty Normal, tym bardziej mi się podoba – fenomenalna!”. Niemieckie Kulturspiegel pisało o Karo „Ta atrakcyjna Polka mówi o sobie, że jest białą wokalistką z białym, słowiańskim głosem, a prawda jest taka, iż cztery oktawy głosu, pozwalają jej scatować niczym największym divom amerykańskiego jazzu”. Z kolei Filip Łobodziński po premierze płyty „Normal” w swojej recenzji w Newsweeku stwierdził: „Blask bez słów! To jest debiut. Od razu dodam mocny debiut!”.

Link do premierowego klipu:

Zapraszamy także do salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie można posłuchać w komfortowych warunkach najnowszej piosenki Karo Glazer „So This Is Xmas”.

Jeżeli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: