Poprzedni
Następny

Premiera płyty Karo Glazer w kieleckim salonie Top Hi-Fi & Video Design

Pierwsza w pełni autorska płyta Karo Glazier „Normal” trafia w końcu na serwisy streamingowe i przy okazji tego wydarzenia, wokalistka zawita 6 października 2021 roku do salonu przy ulicy IX Wieków Kielc 16 w Kielcach, aby posłuchać z fanami swojego debiutu na głośnikach Bowers & Wilkins 805 D4 z najnowszej serii 800.

Karo Glazier „Normal”

Z przyjemnością informujemy, że 6 października 2021 roku ta wyjątkowa wokalistka, kompozytorka, aranżerka oraz producentka muzyczna, będzie gościem kieleckiego salonu Top Hi-Fi & Video Design z okazji premiery albumu „Normal” na serwisach streamingowych. Wydarzenie to zbiega się w czasie z premierą serii kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins serii 800, zatem naturalnym jest, że odsłuchy materiału odbędą się na modelu 805 D4. Najlepszy głos wymaga najlepszych kolumn.

Karo Glazer, czyli Karolina Glazer, to obdarzona czterooktawową skalą głosu wokalistką. W trakcie swojej kariery blisko współpracowała m.in. z Larsem Danielssonem, Mikiem Sternem, Richardem Boną oraz wielokrotnym laureatem nagrody Grammy, producentem Martinem Waltersem. W maju 2020 jej talent został dostrzeżony przez Toma Waitsa oraz członków grupy Coldplay, dzięki czemu Karo została jednym ze zwycięzców International Songwriting Competition - najważniejszego konkursu dla songwriterów na świecie w legendarnym Nashville. Ale powinniście to wiedzieć.

Filip Łobodziński po premierze płyty „Normal” w swojej recenzji w Newsweeku napisał:  „Blask bez słów! To jest debiut. Od razu dodam - mocny debiut!”, a Jan Ptaszyn Wróblewski w radiowej Trójce dodał: „Im dłużej słucham płyty Normal, tym bardziej mi się podoba - fenomenalna!” Niemieckie Kulturspiegel pisało o Karo „Ta atrakcyjna Polka mówi o sobie, że jest białą wokalistką z białym, słowiańskim głosem, a prawda jest taka, iż cztery oktawy głosu, pozwalają jej scatować niczym największym divom amerykańskiego jazzu. ”, a legendarny basista Lars Danielsson napisał na swoich social mediach: „Karo Glazer jest jedną z najbardziej utalentowanych młodych wokalistek, jakie słyszałem od lat!”.

Premiera płyty Karo Glazer w kieleckim salonie Top Hi-Fi & Video Design

Po premierze „Normal”, nazywano Karo „Niepokorną jazzmanką” młodego pokolenia. Mówiono, że „Normal” jest odważna i nieszablonowa, że to muzyka nie dająca się zaszufladkować. Zaprezentowane na niej utwory, stanowiły wyjątkowe połączenie różnych gatunków muzycznych. Słuchając płyty, czujemy jak Karo prowadzi nas za rękę po świecie swoich muzycznych inspiracji. Jesteśmy niczym Alicja w krainie czarów. Cały czas coś zaskakuje. Słyszymy zarówno pop jak i jazz, muzykę klubową oraz etno, klasykę i country. Są inspiracje muzyką arabską, latynoską, hinduską jak i drum’n’basem. Jest też kołysanka “Ach Śpij Kochanie” w niecodziennej aranżacji i „Diffusion”, czyli suita na bass i wokal. Wśród grających muzyków usłyszymy m.in. Krzysztofa Ścierańskiego (bas), Bernarda Maseli (wibrafon), Henryka Gembalskiego (skrzypce), Thomasa Sanchez'a (instrumenty perkusyjne), Przemka Kuczyńskiego (perkusja) czy Macieja Tubisa (fortepian). Jednym słowem „Normal” to nieskończone muzyczne Universum, w którym dominują niebanalne rytmy i  wszechstronny głos Karo.

Zapraszamy do salonu Top Hi-Fi & Video Design, ul. IX Wieków Kielc 16 na spotkanie i wspólne słuchanie płyty „Normal” z Karo Glazer w środę, 6 października 2021 roku, godzina 15:00

Link do PRE SAVE płyty: https://bfan.link/normal

Profile artystki  w social mediach:

FB: https://www.facebook.com/KaroGlazer/

Instagram: @karoglazer

YouTube: https://www.youtube.com/KaroGlazerMusic

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: