Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki Gemini czyli True Wireless od Devialet | Prezentacja

Słuchawki True Wireless dzięki swoim małym rozmiarom, ekstremalnej mobilności i przede wszystkim – realnemu poczuciu, że uwolniliśmy się od przewodów są bardzo poszukiwane, szczególnie teraz, w okresie wiosenno-letnim. W dzisiejszym materiale mamy przyjemność zaprezentować i powiedzieć więcej o pierwszych słuchawkach True Wireless w ofercie marki Devialet. Film przekrojowo opowiada o tym modelu, omawiając jego wygląd, stopień dopasowania do ucha słuchającego, sposobie parowania z telefonem, skuteczności ANC oraz jakości oferowanego dźwięku. Ponadto pokazaliśmy również funkcjonalność samej aplikacji obsługującej słuchawki - przedstawiamy słuchawki Devialet Gemini.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless ANC | Napisy PL

Słuchawki dla graczy Audio-Technica ATH-G1 oraz ATH-G1WL | Prezentacja PL

Jak poprawić jakość brzmienia słuchawek przewodowych | Podpowiadamy


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: