Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak działa aplikacja do obsługi głośników Devialet Phantom | Podpowiadamy

Głośniki Devialet Phantom I i Phantom II to następcy niezwykle cenionych modeli Silver, Gold i Reactor. Devialet już od kilku lat zaskakuje miłośników wydajnego sprzętu audio możliwościami zarówno swoich głośników bezprzewodowych, jak również fenomenalnych wzmacniaczy stereofonicznych. Ultra-kompaktowe, domowe systemy audio Devialeta zapewniają dźwięk hi-fi, bez względu na użytą skalę głośności. Dzięki temu dźwięk można fizycznie poczuć na własnej skórze. W dzisiejszym krótkim materiale pokazujemy jak wygląda obsługa aplikacji sterującej na smartfony i tablety, która zarządza głośniami Phantom i co za jej pomocą można zrobić. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Głośnik Bowers & Wilkins Formation Wedge | Prezentacja PL

Hegel H95 - sieciowy wzmacniacz stereo | Prezentacja Top Hi-Fi

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless ANC | Napisy PL


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: