Poprzedni
Następny

Słuchawki dla graczy Audio-Technica ATH-G1 oraz ATH-G1WL [WIDEO]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Okres świąteczny to bardzo wzmożony czas w branży gamingowej. To właśnie wtedy młodzi i Ci bardziej doświadczeni gracze "uzbrajają się" w nowy sprzęt do grania oraz znajdują pod choinką nowe gry. Ostatni materiał poświęciliśmy najnowszym słuchawkom gamingowym od Audio-Technica, które sprawdzą się zarówno do grania, ale też kiedy będziecie chcieli posłuchać muzyki. W filmie zasugerowaliśmy też, dla kogo jest model podstawowy ATH-G1, a dla kogo bezprzewodowe ATH-G1WL.

Audio-Technica od dłuższego czasu bardzo angażuje się w branżę e-sportową, dostarczając dedykowane graczom rozwiązania. Idealnym przykładem takiej współpracy jest nawiązanie strategicznego partnerstwa z grupą Team Atlantis zrzeszającą najlepszych graczy rywalizujących w świecie Fortnite.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: