Poprzedni
Następny

Salon Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu teraz działa przy ul. Woźnej 14

Poznański salon Top Hi-Fi & Video Design zyskał nową formę. Od połowy grudnia br. sklep znajduje się w nowo zbudowanym biurowcu przy ul. Woźnej 14 w Poznaniu i przekonuje przestronniejszym wnętrzem, bardziej komfortową salą odsłuchową i nowocześniejszym wystrojem. Istotnym ułatwieniem dla klientów nowego salonu jest także łatwo dostępny parking.

Nowy adres salonu Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia nasz poznański salon Top Hi-Fi & Video Design przygotował dla swoich klientów niezwykle atrakcyjną niespodziankę. Już od 15 grudnia 2014 sklep działa w nowej lokalizacji, przy ul. Woźnej 14. Nowy salon znajduje się na parterze nowo wybudowanego i jednocześnie najnowocześniejszego biurowca w obrębie Starego Rynku.

Salon-TopHiFi-Poznan-kamienica

DSC_0576

Wszystkich miłośników najwyższej jakości dźwięku, szukających doskonałych systemów hi-fi, kina domowego lub nowoczesnych mediów, już teraz zapraszamy do nowego salonu, zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta. Dni i godziny pracy sklepu Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu oraz numer telefonu (61 852 86 48)  pozostają bez zmian. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w soboty od godziny 10.00 do 14.00.

 DSC_0525

DSC_0549

Więcej przestrzeni w nowym salonie

Przeniesienie salonu umożliwiło nam wprowadzenie wielu funkcjonalnych udoskonaleń. Pierwsze, co przykuwa uwagę, to znacznie przestronniejsze wnętrze. W porównaniu z dotychczasowym sklepem ponad dwukrotnie zwiększyła się powierzchnia salonu, dzięki czemu znacząco poszerzyła się część wystawiennicza. Pozwala to zaprezentować niemal cały asortyment z każdej kategorii cenowej – od prostszych modeli, aż po wyrafinowane konstrukcje high-endowe dla najbardziej wymagających klientów. Ponadto większa przestrzeń umożliwiła stworzenie niezależnej części dla rozbudowanego stoiska, na którym prezentowane są nowe media i urządzenia mobilne. To także miejsce, w którym można przetestować m.in. stacje dokujące i słuchawki.

DSC_0540

Elegancki i nowoczesny charakter nowego salonu Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu podkreśla czarno-biały wystrój. W podobnym tonie wykończona jest także sala odsłuchowa, która również niemal podwoiła swoją powierzchnię. Znacząco podnosi to komfort odsłuchu, a także umożliwia przygotowanie sali pod kątem testów zarówno systemów stereo, jak i kina domowego. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nowa lokalizacja została wybrana tak, aby mimo bliskości centrum Poznania, ułatwić klientom dostęp do miejsc parkingowych.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: