Poprzedni
Następny

Produkty marki Lemus w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Oferta salonów Top Hi-Fi & Video Design powiększyła się o modele duńskiej firmy Lemus. W sprzedaży pojawiły się ponadczasowe, designerskie meble audio dostępne pod subbrandem Lemus Home, a także komplementarne do nich akcesoria. Sprzęt marki Lemus zapewnia bardzo dobrej jakości brzmienie, połączone z bogatą funkcjonalnością i stylowym, skandynawskim wzornictwem.

Lemus Home Classic 1200

Historia marki Lemus sięga 2014 r., a jej twórcą jest młody projektant Rasmus M. Kastrup. Konstrukcje oferowane przez Lemusa szybko zyskały uznanie wśród konsumentów i fachowców z branży audio, a obecnie oferowane są przez ponad 100 dealerów na całym świecie. Do tego zacnego grona dołączyła również ogólnopolska sieć salonów sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. W naszej ofercie pojawiły się modele:

  • Home Classic – to w praktyce trzy konstrukcje: Home Classic 1200, Home Classic 1500 i Home Classic 1800. Różnią się one przede wszystkim szerokością, a także wykorzystywanymi przetwornikami elektroakustycznymi. Modele Home Classic 1200 (o szerokości 1,2 m) i Home Classic 1500 (o szerokości 1,5 m) mają wbudowane dwa 8-calowe głośniki nisko-średniotonowe i dwa głośniki wysokotonowe (wszystkie firmy SB Acoustics), natomiast model Home Classic 1800 (szerokość 1,8 m) ma nie dwa, a cztery wbudowane głośniki nisko-średniotonowe.

Lemus Home Classic 1500

  • Home Artistic – ten kompaktowy mebel multimedialny to doskonała alternatywa dla klasycznego soundbara. Zastosowano w nim cztery 5-calowe woofery o dużym wychyleniu membrany i dwa tweetery zapewniające duży zakres dynamiki.

Lemus HOME Artistic

  • Home Piano V2 – jest to jedna z najmniejszych konstrukcji z oferty Lemus Home, która podobnie jak model Home Artistic, może w domowym systemie audio-wideo zastąpić soundbar. Zastosowano tutaj pojedynczy 8-calowy woofer oraz dwa wysokiej jakości szerokopasmowe przetworniki elektroakustyczne.

Lemus HOME Piano, Midnight Black

Styl i funkcjonalność

Wszystkie modele to kompletne systemy audio wyposażone w złącze HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC, od ang. Audio Return Channel). Designerskie meble audio marki Lemus mogą być więc doskonałym uzupełnieniem telewizorów klasy premium firmy Loewe, które również dostępne są w ofercie Top Hi-Fi & Video Design i wraz z nimi stworzyć multimedialny system audio-wideo na miarę kina domowego.

Konstrukcje Lemusa mają także wejście cyfrowe optyczne i analogowe (Aux). Mają ponadto wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth i obsługują m.in. takie rozwiązania jak Google Cast, Apple AirPlay 2 czy Spotify Connect. Pozwalają na przetwarzanie audio w rozdzielczości do 24 bitów z maksymalną częstotliwością próbkowania do 192 kHz. Na uwagę zasługuje ponadto zaawansowana korekcja akustyki pomieszczenia, którą możesz przeprowadzić za pośrednictwem aplikacji mobilnej Lemus Home dostępnej na urządzenia z systemem iOS.

Wszystkie wspomniane funkcje i rozwiązania techniczne zostały zamknięte w jednym, minimalistycznym meblu, utrzymanym w skandynawskiej stylistyce. Konstrukcje Lemus Home możesz zawiesić na ścianie lub ustawić na podłodze, na opcjonalnej ramie stalowej.

Meble audio firmy Lemus, zależnie od modelu, dostępne są w różnorodnych wersjach kolorystycznych, zarówno pod względem koloru okleiny, jak i maskownicy. Pozwala to dopasować wykończenie konstrukcji do aranżacji domowego wnętrza, w którym będzie ona wykorzystywana.

Lemus HOME Piano, Midnight Black

Dodatkowe akcesoria

Do każdego z mebli audio firmy Lemus dostępne są podłogowe ramy stalowe. Producent oferuje w oddzielnej sprzedaży również pilot zdalnego sterowania, który pasuje do wszystkich urządzeń z rodziny Home. Pozwala on na sterowanie odtwarzaniem, przełączanie źródła dźwięku (HDMI/Aux/Stream) i regulację głośności (opcja niezwykle przydatna, jeśli nie korzystamy z połączenia HDMI i nie możemy sterowania głośnością użyć pilota do TV).

Lemus HOME Piano, Midnight Black

Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design, gdzie możesz w praktyce przekonać się jak wyglądają „na żywo”, jak działają i brzmią designerskie meble audio firmy Lemus. Obecni na miejscu fachowi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z ofertą tego duńskiego producenta.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: