Marka: Lemus

Home Classic 1800

16 797 zł
/ komplet

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Lemus Home Classic 1800

System audio Home Classic 1800 firmy Lemus został opracowany jako konstrukcja hybrydowa, łącząca najlepsze elementy ze świata cyfrowego i analogowego w przełomowym systemie głośnikowym, który zapewnia wrażenia muzyczne i filmowe na najwyższym poziomie.

Designerska konstrukcja dla najbardziej wymagających

Lemus Home Classic 1800 jest rozwinięciem modeli Lemus Home Classic 1200 i 1500, ale daje Ci jeszcze więcej – to przykład wyrafinowanego rzemiosła meblarskiego połączonego z najintensywniejszymi doznaniami dźwiękowymi. Został stworzony dla niezwykle wymagających słuchaczy i miłośników wzornictwa. Powstał na bazie tego samego potężnego 300-watowego wzmacniacza, co pozostałe modele należące do linii Home Classic firmy Lemus i również zawiera wiele możliwości bezprzewodowego streamingu i stworzenia domowego nagłośnienia strefowego – dzięki obsłudze takich rozwiązań jak AirPlay 2, Google Cast, Spotify Connect i Bluetooth. Równie łatwo można go podłączyć do telewizora przez HDMI.

Lemus Home Classic 1800

System dźwiękowy, który wyznacza nowe granice

System dźwiękowy Lemus Home Classic 1800 wyposażony jest w cztery 8-calowe przetworniki nisko-średniotonowe firmy SB Acoustics o dużym wychyleniu membrany (takie same, jak w modelu Home Classic 1500), co w połączeniu dwoma specjalnie skonstruowanymi przetwornikami wysokotonowymi z 30-milimetrową kopułką tekstylną i potężnym falowodem daje wybitną charakterystykę rozpraszania dźwięku w pomieszczeniu. Zapewnia to również lepszą prezencję w muzyce i zoptymalizowaną zrozumiałość mowy podczas oglądania filmów, seriali czy programów telewizyjnych.

Jeszcze lepsze wrażenia filmowe i muzyczne

Dzięki rewolucyjnej, hybrydowej konstrukcji modelu Home Classic 1800 doświadczysz wciągającego dźwięku podczas słuchania muzyki i oglądania filmów, który są w stanie zapewnić jedynie największe i najdroższe głośniki podłogowe wysokiej klasy. Przekonaj się, jak ożywają dzieła muzyczne i filmy akcji dzięki dużemu zakresowi dynamiki oraz niezwykle mocnym i głębokim basom, które Lemus Home Classic 1800 odtwarza z największą precyzją.

 

Lemus Home Classic 1800

 

Zoptymalizowane stereo z szeroką sceną dźwiękową

Odpowiednia szerokość i rewolucyjna konstrukcja Lemus Home Classic 1800 wraz ze specjalnie zaprojektowanym kopułkowym głośnikiem wysokotonowym i falowodem zapewniają optymalne warunki do uzyskania odpowiednio szerokiej bazy stereofonicznej. Co więcej, cztery 8-calowe przetworniki nisko-średniotonowe o dużym wychyleniu membrany zapewniają mocne uderzenie, które dopełnia wrażenia dźwięku „na żywo”, tak jakbyś siedział w pierwszym rzędzie na koncercie swojego ulubionego zespołu lub w znajdował się samym centrum filmowej akcji.

Doskonały dźwięk i świetny design

Lemus Home Classic 1800 to wysokiej klasy aktywna kolumna głośnikowa, a jednocześnie mebel, który łączy zaawansowaną technikę przetwarzania dźwięku z elegancką estetyką i starannym wykonaniem. Tworzenie autentycznej, przełomowej technologii dźwiękowej w ramach minimalistycznego, skandynawskiego wzornictwa to długi i bardzo staranny proces. Każda konstrukcja firmy Lemus z serii Home Classic została zaprojektowana z myślą o wieloletnim użytkowaniu i przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Jest wynikiem setek godzin ciężkiej pracy związanych z projektowaniem, konstruowaniem i testowaniem, podczas których – te designerskie konstrukcje przeszły przez ręce wielu osób, zanim mogły trafić do Twojego domu. Każdy element prac projektowych i procesów miał na celu stworzenie urządzeń, które są zaprojektowane i wyprodukowane tak, aby mogły służyć przez długi czas.

W przypadku Lemus Home Classic 1800 otrzymujesz zaprojektowany i wyprodukowany w Danii mebel zintegrowany z systemem dźwiękowym, który również został opracowany i wyprodukowany w Danii. Dzięki temu nie musisz iść na kompromis, ani pod względem jakości dźwięku, ani wystroju wnętrza Twojego domu. Dzięki eleganckiej formie i delikatnym łączeniom pod kątem 45 stopni Lemus Home Classic 1800 będzie przyciągać wzrok w Twoim domu, nie przytłaczając jednocześnie jego aranżacji.

Lemus Home Classic 1800 to potężny głośnik, którego wygląd możesz łatwo dostosować do własnych potrzeb, dobierając odpowiednio kolor maskownicy i okleiny.

Eleganckie kino domowe bez plątaniny kabli

Ulepsz dźwięk w swoim systemie audio-wideo dzięki solidnemu meblowi, który jest połączeniem aktywnych głośników i duńskiego mebla. Niezwykłe wrażenia kinowe czy odtwarzanie muzyki – ten potężny głośnik sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach. Dzięki szerokości 1800 mm z łatwością zmodernizujesz Twoje kino domowe, zapewniając sobie zarówno fantastyczne wrażenia dźwiękowe, jak i możliwość kupna jeszcze większego telewizora.

Wrażenia dźwiękowe są definiowane nie tylko przez system audio – są one również zależne od jego lokalizacji w pomieszczeniu. Dlatego też Lemus Home Classic 1800 obsługuje system korekcji akustyki pomieszczenia, który optymalizuje jakość dźwięku w oparciu o miejsce instalacji urządzenia i jego otoczenie. Rozwiązanie to dostępne jest za pomocą aplikacji Lemus Home na iOS. Aplikacja dostępna jest także dla urządzeń z systemem Android, jednak ta wersja oprogramowania nie obsługuje funkcji korekcji akustyki pomieszczenia.

Zaawansowane rozwiązania techniczne dla rewolucyjnego dźwięku

Lemus Home Classic 1800 w porównaniu do modeli Home Classic 1200 i 1500 gra o 6 dB głośniej w całym zakresie pasma akustycznego od 30 Hz wzwyż. W praktyce oznacza to wzrost głośności o ok. 50 %.

Potężna 30-milimetrowa tekstylna kopułka wysokotonowa ze specjalnie zaprojektowanym falowodem zapewnia – oprócz zoptymalizowanej charakterystyki rozpraszania – optymalną charakterystykę mocy poza osią. Zamknięta w tłumiącej obudowie wentylowana cewka o średnicy 30 mm daje niską częstotliwość rezonansową, jak również niezwykle niskie zniekształcenia. Pozwala to na zastosowanie zwrotnicy drugiego rzędu przy częstotliwości 2150 Hz, co zapewnia doskonałą integrację przetworników wysokotonowych z czterema dużymi przetwornikami niskotonowymi – wyposażonymi w 8-calowe membrany – dającymi niezwykle precyzyjną i potężną reprodukcję basu.

Za zasilanie wszystkich przetworników odpowiada zaawansowany 300-watowy wzmacniacz pracujący w klasie D z czterordzeniowym procesorem DSP, który pozwala na pełną kontrolę nad każdym z przetworników. Kompensuje on również artefakty i inne nieprawidłowości, które zwykle występują w przypadku głośników ustawianych na meblościankach czy na półkach, i zapewnia takie brzmienie, jakby głośniki stały swobodnie w pomieszczeniu.

Model Home Classic 1800 firmy Lemus został perfekcyjnie dostrojony we współpracy ze specjalistami od muzyki i dźwięku, aby zapewnić to, co można zdefiniować jako idealne doznania dźwiękowe.

Najważniejsze cechy Lemus Home Classic 1800:

 • Elegancki mebel zintegrowany z głośnikami i 4-kanałowym wzmacniaczem
 • Stylowe duńskie wzornictwo
 • Przetwarzanie audio w jakości 24 bity/ 192 kHz
 • Cztery 8-calowe woofery firmy SB Acoustics
 • Dwa tweetery firmy SB Acoustics z magnesem neodymowym
 • Moc: 300 W
 • Pasmo przenoszenia: 15 – 25 000 Hz
 • Czterordzeniowy procesor DSP
 • Korekcja akustyki pomieszczenia (dzięki aplikacji Lemus Home na iOS)
 • Obsługa Google Cast i Apple AirPlay 2
 • Funkcja Spotify Connect
 • Kompatybilność z serwisem streamingowymi Tidal
 • Złącze HDMI z ARC
 • Wejście cyfrowe optyczne i analogowe Aux (jack 3,5 mm; wymagana obsługa z pilota – dostępny jako dodatkowe wyposażenie)
 • Wbudowany moduł Bluetooth
 • Obsługa standardu Wi-Fi
 • Wymiary S x W x G (mm): 1800 x 264 x 360 (bez ramy)
 • Wymiary wewnętrze szafki S x W x G (mm): 672 x 238 x 315

Lemus Home Classic 1800

Opinie o Lemus Home Classic 1800

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: