Poprzedni
Następny

Podpowiadamy jak skonfigurować MusicCast 20 w stereo, surround i w strefach. [WIDEO]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Yamaha MusicCast 20 to niezwykle popularny głośnik bezprzewodowy, który dzięki swojej wszechstronności, wykorzystywany jest do różnych zadań. Można go stosować jako głośnik pojedynczy, skonfigurować dwa w trybie stereo czy np. w połączeniu z dużym systemem kina domowego, może pełnić funkcję głośników surround (efektowych) we współpracy z amplitunerem kina domowego. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by z większej ilości głośników MuscCast 20 stworzyć pełen system strefowy (multiroom) i w razie potrzeby łączyć je ze sobą by grały to samo. W dzisiejszym filmie pokazujemy jak szybko skonfigurować takie połączenia za pomocą aplikacji MusicCast CONTROLLER.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komponentów MusicCast:

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Supercena Bestseller
Yamaha MusicCast 20

MusicCast 20

Yamaha
Yamaha MusicCast
As low as 899 zł Regular Price 1 199 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: