Poprzedni
Następny

Pathos w THF

Top Hi-Fi & Video Design nieustannie poszerza swoja ofertę w segmencie audiofilskich urządzeń Hi-Fi. Do ogólnopolskiej sieci salonów THF trafiły produkty spod znaku włoskiej firmy PATHOS.

Pathos Inpol 2

#EksperciDobregoBrzmienia z THF nieustanie poszukują wśród producentów sprzętu unikalnych rozwiązań, które powinny być zaprezentowane spragnionym wyjątkowej jakości dźwięku melomanom. Opatentowany przez PATHOS autorski sposób polaryzacji tranzystorów w końcówce mocy o nazwie INPOL i oparte na nim konstrukcje są pod wieloma względami czymś absolutnie wyjątkowym na rynku audio i jesteśmy bardzo podekscytowani włączając je do oferty salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Pathos Inpol Ear

Firma Pathos powstała w 1994 roku, kiedy Gianni Boritano opracował swój obwód nazywany INPOL (Inseguitore a Pompa Lineare) i zbudował prototyp wzmacniacza, który w testach porównawczych z obecnymi na rynku urządzeniami wypadł doskonale. Decyzja o uruchomieniu produkcji była naturalnym następstwem udanych testów. Firma od samego początku istnienia tworzy urządzenia, które są jednocześnie piękne i funkcjonalne oraz ręcznie wykonywane przez najlepszych włoskich rzemieślników.

Pathos Classic One MkIII

Pierwsze egzemplarze jakie trafiły do rąk użytkowników, szturmem zdobyły ich serca za sprawą pięknego brzmienia, które zostało docenione przez prasę branżową. Produkty Pathos są opisywane jako wysmakowane, wyspecjalizowane i wyrafinowane konstrukcje, dźwięk jaki generują zbiera najwyższe oceny.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: