Poprzedni
Następny

Nowości od Audio-Technica już dostępne!

Sklep AT

Premierowe modele słuchawek nausznych i sportowych japońskiego producenta pojawiły się w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design. Są to nauszne modele bezprzewodowe S200BT i ANC700BT  oraz dwa modele douszne przeznaczone dla osób aktywnych, czyli Sport 50BT oraz Sport 70BT.

W salonach Top Hi-Fi i na kanale sprzedażowym e-commerce pojawiły się nowe produkty od renomowanego japońskiego producenta – firmy Audio-Technica. Od dziś polscy konsumenci mogą nabyć dwa najnowsze modele nauszne, w tym jeden wyposażony w aktywny system tłumienia hałasów tła oraz dwa modela z linii Sport.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

ATH-ANC700BT to model pochodzący z cenionej linii QuietPoint. Technologia aktywnego tłumienia hałasu QuietPoint® drugiej generacji, oparta na opatentowanym systemie z czterema mikrofonami, redukuje 90% hałasu dochodzącego z otoczenia. Specjalnie zaprojektowane 40 milimetrowe przetworniki odpowiadają za wyraźną i szczegółową charakterystykę dźwiękową. Słuchawki wyposażono w moduł Bluetooth® z obsługą kodeka Qualcomm® aptX™ HD, a sterowanie odbywa się za pomocą wbudowanego w muszlę panelu dotykowego.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Audio-Technica ATH-S200BT

Przenośne słuchawki ATH-S200BT firmy Audio-Technica to idealne wprowadzenie do świata bezprzewodowego dźwięku. Dzięki wyjątkowo pojemnej baterii (do 40 godzin na jednym ładowaniu) nie ma potrzeby pamiętać o codziennym ładowaniu akumulatora, a przyciski sterujące umieszczono w łatwo dostępnym miejscu na lewej muszli. Takie rozwiązanie sprawia, że można sterować odtwarzaczem bez wyjmowania urządzenia z kieszeni. Rozwiązanie to doceni każdy, kto próbował zmienić utwór muzyczny w zatłoczonym autobusie.

Audio-Technica ATH-S200BT

Audio-Technica ATH-SPORT70BT

Słuchawki ATH-SPORT70BT zostały stworzone, aby dostarczyć osobom aktywnym fizycznie dźwięk najwyższej jakości zapewniający motywację do dalszego wysiłku podczas nawet najcięższych ćwiczeń. Szerokie pasmo przenoszenia, odporność na zamoczenia (certyfikat IPX5), funkcja hear-through, 9-milimetrowe przetworniki wysokiej klasy - ATH-SPORT70BT mają wszystko, aby zadowolić nawet najwybredniejszych melomanów.

Audio-Technica ATH-SPORT70BT

Audio-Technica ATH-SPORT50BT

Treningi nieraz wymagają dużego samozaparcia – zwiększ swoja motywację słuchając odpowiednio dobranej muzyki z bezprzewodowych słuchawek Audio-Technica ATH-SPORT50BT. Te słuchawki są wyposażone w 9 milimetrowe przetworniki, których inspirująco przejrzysty i dynamiczny dźwięk - zachęcająca, aby dać z siebie jeszcze więcej. Konstrukcja ear-hook zapobiega przypadkowemu wypadaniu słuchawek podczas ćwiczeń, jednocześnie zapewniając właściwe i komfortowe trzymanie.

Audio-Technica ATH-SPORT50BT

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: