Poprzedni
Następny

P5 – najnowszy przenośny głośnik Audio Pro

Audio Pro wprowadziło najnowszy przenośny głośnik – model P5. Konstrukcja ta jest wystarczająco kompaktowa, aby bez trudu zmieściła się do plecaka lub torebki, a jednocześnie była w stanie zapewnić emocjonujący dźwięk.

P5 – najnowszy przenośny głośnik Audio Pro

P5 jest najmniejszym głośnikiem w portfolio Audio Pro. To odporne na zachlapanie urządzenie jest znakomitym towarzyszem podczas letnich wypadów i dołącza do innych popularnych przenośnych głośników szwedzkiego producenta, takich jak Addon C3 oraz Addon T3+.

Przenośne konstrukcje multiroom i Bluetooth marki Audio Pro wyróżniają się bogatym dźwiękiem oraz fantastyczną żywotnością akumulatorów, co przełożyło się na uznanie w oczach klientów i liczne nagrody. Jednak żaden z dotychczasowych głośników nie okazał się na tyle niewielki, aby można było go spakować do waliki na wakacyjny wyjazd czy też zabrać go w torebce do parku. Odpowiedzią na te potrzeby jest właśnie model P5 („P” w nazwie oznacza przenośny).

P5 – najnowszy przenośny głośnik Audio Pro

Jens Henriksen, CCO w Audio Pro, wyjaśnił: „Otrzymaliśmy wiele próśb od naszych klientów w sprawie kompaktowego głośnika, który z łatwością zmieści się w walizce. Chociaż mamy już kilka przenośnych głośników w naszej ofercie, ich rozmiar lepiej sprawdza się podczas korzystania z nich w ogrodzie lub na plaży. Zapewne tylko najbardziej zagorzali fani Audio Pro mogli wygospodarować wystarczającą ilość miejsca w swoich walizkach, aby zabrać je ze sobą na wakacyjny wyjazd”.

Głośnik Bluetooth P5 cechuje się kompaktowymi rozmiarami, 22 x 10 cm, przy czym jest wystarczająco duży, aby dostarczyć wciągające brzmienie, z którego słynie Audio Pro, w odróżnieniu od większości dostępnych na rynku przenośnych konstrukcji o podobnych rozmiarach. Waga nieznacznie przekraczająca 0,5 kg sprawia, że nie ma obaw o to, że walizka przekroczy limit wagowy na lotnisku. Warto także dodać, że P5 jest odporny zarówno na wiatr, jak i deszcz, gwarantując jednocześnie dźwięk o wyższej jakości niż jego konkurenci z grupy głośników podróżnych.

P5 – najnowszy przenośny głośnik Audio Pro

Henriksen kontynuował: „Dzięki niewielkim rozmiarom i paskowi na nadgarstek, jest to także idealny głośnik, który można zabrać ze sobą udając się do parku, na piknik lub na plażę. A dzięki wodoodpornej konstrukcji P5 nie musisz obawiać się nagłej ulewy lub ochlapania przez morską wodę. Głośnik będzie wciąż odtwarzał twoją ulubioną muzykę, niezależnie od pogody”.

Przenośnego głośnika Audio Pro P5 można spodziewać się w salonach Top Hi-Fi & Video Design już w drugiej połowie czerwca.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: