Poprzedni
Następny

Okiem Naczelnego Audio - wideotest Pathos Classic One MkIII [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny film, w którym swoim okiem na hi-endowy hybrydowy wzmacniacz stereofoniczny z lampowym stopniem wejściowym - model Pathos Classic One MkIII spojrzał redaktor naczelny magazynu Audio. Pan Andrzej Kisiel - audiofil, pasjonat rynku audio, człowiek który na sprzęt audio potrafi spojrzeć nie tylko pod kątem emocji jakie on wzbudza, ale również okiem technicznym.

Pathos stworzył urządzenie, które zachowuje wysoką jakość dźwięku charakterystyczną dla tej marki, będące przy tym bardziej dostępne dla szerokiego grona odbiorców. W tym wzmacniaczu hybrydowym inżynierowie zawarli cały swój kunszt, zdobyty podczas opracowywania modeli referencyjnych. Classic One MkIII przedstawia sobą nowy standard w tej kategorii sprzętu Hi-Fi. Włoscy inżynierowie w jednej obudowie zmieścili całkowicie odseparowane od siebie układy przedwzmacniacza i wzmacniacza – oba maja również osobne układy zasilania. Zapraszamy do testu tego urządzenia.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: