Poprzedni
Następny

Rotel wprowadził polską wersję językową swojej strony internetowej

Rotel, ceniony producent w świecie audio, we współpracy z firmą Audio Klan uruchomił polską wersję językową swojej oficjalnej strony internetowej rotel.com. To ogromne kompendium wiedzy przydatne nie tylko dla zagorzałych fanów japońskiej marki, ale także dla wszystkich miłośników dobrego dźwięku.

Rotel to japońska firma rodzinna założona w 1961 r. i już w latach 70. XX w. stała się cenionym producentem zaawansowanych konstrukcji audio. W czasie, kiedy większość marek skupiało się na dostarczaniu urządzeń wyposażonych w mnóstwo nieprzydatnych funkcji, projektanci Rotela konsekwentnie bazowali na zasadzie, zgodnie z którą najważniejszy jest dźwięk. Dzięki temu udało się wprowadzić stosowaną do dzisiaj koncepcję Balanced Design, która łączy elementy fizyki, elektroniki i inżynierii – wszystko po to, aby móc tworzyć niezwykle dopracowane i zaawansowane urządzenia hi-fi w przystępnej cenie.

Więcej takich i innych ciekawych informacji na temat firmy Rotel od teraz można znaleźć na stronie internetowej rotel.com w polskiej wersji językowej. Jest to efekt współpracy między japońskim producentem a firmą Audio Klan – dystrybutorem produktów Rotela w Polsce.

Tym samym szerokie grono audiofilów i melomanów ma okazję bliżej poznać historię marki czy poszczególne produkty oraz zgłębić tajniki systemów stereo, kina domowego i multiroom – pomaga w tym m.in. zakładka „Poznaj i dziel się”, w której Rotel za pośrednictwem sekcji „Stereo ABC…”, „Kino domowe ABC” i „Dźwięk w całym domu ABC” przybliża internautom urządzenia z poszczególnych kategorii produktowych.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: