Poprzedni
Następny

Okiem Naczelnego Audio - wideotest Clearaudio Concept [WIDEO]

Zapraszamy na film w którym swoim okiem na gramofon Clearaudio Concept spojrzał redaktor naczelny magazynu Audio, Pan Andrzej Kisiel - audiofil, pasjonat rynku audio, człowiek który na sprzęt audio potrafi spojrzeć nie tylko pod kątem emocji jakie on wzbudza, ale również okiem technicznym.

Ten model gramofonu łączy w sobie zaawansowaną technologię, oraz prostą i estetyczną formę. Zdecydowanie można powiedzieć, że to gramofon legendarny w ofercie niemieckiego producenta, ze względu na jego długoletnią historię produkcji. Podstawa modelu Concept została wykonana została z kompozytu różnych materiałów, między innymi włókien drewna i tworzyw sztucznych. Dzięki temu ramię i wkładka gramofonu, są izolowane od wibracji, które mogłyby zakłócić ich działanie, wprowadzić zniekształcenia i w ten sposób negatywnie wpłynąć na dźwięk. Silnik napędzający talerz został odseparowany mechanicznie od podstawy gramofonu, dzięki czemu wibracje pracującego silnika nie są przenoszone na pozostałe elementy urządzenia. Tak zaprojektowany gramofon potrafi wiernie odwzorować materiał zapisany na płycie winylowej.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Supercena
Concept (sr/bl) + pokrywa + Concept Record Clamp + Record Cleaning Brush
Special Price 5 820 zł Regular Price 9 789 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: