Poprzedni
Następny

Co to jest RAM?

RAM (ang. Record Active Matching) jest rozwiązaniem, którym może poszczycić się jedynie Devialet. To unikatowy, najprecyzyjniejszy przedwzmacniacz gramofonowy, który z łatwością można dostroić do aktualnie użytkowanej wkładki gramofonowej. W swojej nowej, jeszcze bardziej zaawansowanej wersji, został wyposażony między innymi w funkcję pre-out.

Wszelkie ustawienia wprowadzane są za pomocą konfiguratora online, dzięki czemu parametry przedwzmacniacza można zmieniać w czasie rzeczywistym („w locie”). Moduł RAM obsługuje aż kilkanaście krzywych korekcyjnych, takich jak: RIAA z 1953 r., RIAA/IEC z 1976 r., NAB, RCA, COLUMBIA, EMI, AES, DECCA, L'OISEAU LYRE, TELEFUNKEN, CAPITOL, MGM i ESOTERIC. Ponadto można szybko skonfigurować cały zestaw – wystarczy w konfiguratorze online wybrać posiadany typ oraz model wkładki gramofonowej, a parametry zostaną automatycznie zapisane w konfiguracji użytkownika.

 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: