Poprzedni
Następny

Nowości Netflix w sierpniu – co polecamy?

Co Netflix przygotował dla nas w tym miesiącu? Nie spodziewajcie się wielkich fajerwerków – nadal jest mocno wakacyjnie, ale coś do wrzucenia na zestaw kina domowego w przerwach między oglądaniem olimpiady w Tokio na pewno się znajdzie. Zobaczcie, co z sierpniowych nowinek poleca nasza redakcja!

Wiedźmin: Zmora Wilka

Czekacie na drugi sezon netflixowego „Wiedźmina” jak wygłodniałe wilki? Na razie musicie zaspokoić się przystawką, ale nie byle jaką – animacja „Wiedźmin: Zmora Wilka” to jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier wśród fanów uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. Nowa produkcja nie opowiada jednak o przygodach Geralta, lecz innego dobrze znanego bohatera sagi, Vesemira, który był przybranym ojcem najsłynniejszego wiedźmina na świecie. Akcja filmu toczy się kilkadziesiąt lat przed wydarzeniami z prozy Sapkowskiego, kiedy Vesemir podąża za swoim przeznaczeniem, rozpoczynając wiedźmińską drogę.

Otwórz oczy

„Otwórz oczy” to kolejny serial oryginalny w polskim portfolio Netflix. Tym razem platforma serwuje widzom historię sci-fi o młodej dziewczynie, która w następstwie wypadku traci dwie z najcenniejszych rzeczy w życiu – rodzinę i pamięć. Kiedy trafia do centrum leczenia amnezji i poznaje osoby o podobnych doświadczeniach, zaczyna mieć dziwne sny, które sprawiają, że zaczyna kwestionować rzeczywistość, jaką znała. Czy serial powtórzy sukces ostatniej polskiej produkcji Netflix, „Sexify”? Premiera zaplanowana jest na 25 sierpnia, więc żeby się przekonać, musimy jeszcze chwilę poczekać.

Sweet Girl

Widzieliśmy to już w wielu filmach, ale pewnie chętnie zobaczymy to jeszcze raz – rozwścieczony facet (Jason Momoa), który szuka zemsty na ludziach mających na rękach krew jego żony. W tej historii ma jednak jeszcze jedno, dużo ważniejsze zadanie – zadbać o bezpieczeństwo jedynej rodziny, jaka mu została, czyli swojej nastoletniej córki.  Pozycja dla miłośników efektownego twardzielskiego kina o szlachetnych brutalach.

Beckett

„Beckett” to thriller, który jest odzwierciedleniem jednego z największych koszmarów każdego turysty – zostania przypadkowo wplątanym w kryminalną aferę w całkiem obcym kraju. Tytułowy bohater to Amerykanin, który leci na wakacje do Grecji. Nie nacieszy się tam jednak zbyt długo życiem w stylu OPAA!, ponieważ zostaje uwikłany w bardzo niebezpieczny spisek polityczny. Czy uda mu się bezpiecznie dotrzeć do amerykańskiej ambasady, by oczyścić się z zarzutów? Wygląda na to, że będzie ciężko.

UFO: Odtajnione projekty

Serial „UFO: Odtajnione projekty” to nie lada gratka dla wszystkich, którzy fascynują się życiem poza naszą planetą. Nowy dokument zapewnia wgląd w tajne rządowe programy monitorowania UFO i serwuje garść opowieści o kontaktach z pozaziemskimi istotami i relacji świadków, którzy twierdzą, że widzieli niezidentyfikowane obiekty latające.

P.S. Jeśli lubicie pozaziemskie motywy, nie przegapcie tekstu Kosmici w filmach, czyli różne twarze obcych!

Król Szamanów

W sierpniu Netflix przygotował też coś dla fanów mangi. „Król Szamanów” to animowany serial na podstawie kultowej mangi z lat 1998-2004 o tym samym tytule, której autorem jest Hiroyuki Takei. Seria śledzi historię gimnazjalisty Manta Oyamada, który przypadkiem zostaje pomocnikiem gościa chcącego zostać Królem Szamanów. Może brzmi niezbyt wciągająco, ale miliony fanów mangi na całym świecie nie mogą się mylić! ;)

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: