Poprzedni
Następny

Nagroda „Stereofoniczny Amplituner EISA 2018-2019” dla Yamaha MusicCast R-N803D

Stowarzyszenie EISA doceniło połącznie tradycji z nowoczesnością oraz jakość brzmienia niedostępną dla innych konstrukcji w tym segmencie cenowym, Yamaha MusicCast R-N803D została wyróżniona tytułem „Stereofoniczny Amplituner EISA 2018-2019”.

Zwycięstwo w tej kategorii japoński gigant zawdzięcza połączeniu najlepszych układów i komponentów elektronicznych wywodzących się z legendarnej koncepcji hi-fi zwanej ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) z rozwiązaniami stosowanymi w najbardziej zaawansowanych amplitunerach kina domowego oraz urządzeniach stereo.

Yamaha MusicCast R-N803D EISA

Purity Audio Reproduction Technology) z rozwiązaniami stosowanymi w najbardziej zaawansowanych amplitunerach kina domowego oraz urządzeniach stereo.

To urządzenie najlepiej pokazuje, jak daleko zaszły udoskonalenia przystępnego cenowo sprzętu Hi-Fi. Yamaha R-N803D to zaawansowany amplituner stereofoniczny, zaprojektowany jednocześnie z dbałością o krótką ścieżkę sygnału, jak też bogato wyposażony w nowoczesne układy, w tym przetwornik C/A ESS Sabre i system YPAO – firmowy układ optymalizacji charakterystyki działający bardzo efektywnie” – wskazuje na kluczowe cechy modelu kapituła EISA. „Wysoka moc, zarówno przy wysokiej, jak i niskiej impedancji, pozwala podłączyć większość kolumn, wydobyć brzmienie swobodne i przy tym precyzyjne, znacznie przekraczające oczekiwania, jakie dotąd mieliśmy w stosunku do sprzętu w tym zakresie cenowym. Do dyspozycji jest komunikacja Bluetooth, a firmowa platforma MusicCast pozwala połączyć się z serwisami Tidal, Spotify, Deezer oraz Qobuz. R-N803D to "szwajcarski scyzoryk" wśród wzmacniaczy stereofonicznych”.

Yamaha MusicCast R-N803D EISA

EISA to Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku –organizacja zrzeszająca ponad 50 specjalistycznych czasopism zajmujących się segmentem audio-video. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach są wyłaniani spośród  tysięcy produktów testowanych i recenzowanych przez członków EISA w ciągu roku. Po testach i odsłuchach w redakcjach stowarzyszonych z EISA, każde wydawnictwo przedstawia krótką listę najlepszych produktów w każdej z ocenianych kategorii. Drugi etap odbywa się podczas dorocznego walnego zgromadzenia EISA, gdzie głosowanie wyłania zwycięskie produkty.  Werdykty są powszechnie uważane za jedno z najwyższych wyróżnień w branży hi-fi.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: