Poprzedni
Następny

Wiodące magazyny branżowe nagradzają konstrukcję NADa

Wzmacniacz zintegrowany NAD Masters M32 DirectDigital™ zdobył prestiżową nagrodę EISA Award 2018/2019. Urządzenie zwyciężyło w kategorii Najlepszy Wzmacniacz High End.

NAD M32

Firma NAD, wiodący producent domowych urządzeń audio-wideo klasy premium, ogłosiła, że jego wzmacniacz zintegrowany M32 DirectDigital™ z flagowej serii Masters zdobył nagrodę EISA Award 2018/2019 w kategorii Najlepszy Wzmacniacz High End.

 

„Jeden z niewielu prawdziwie cyfrowych wzmacniaczy Class D w sprzedaży, wyrafinowany model zintegrowany M32 wykorzystuje technologię DirectDigital do dostarczania deklarowanej mocy 180 W na kanał. Łącząc funkcje przedwzmacniacza i końcówki mocy w jeden stopień wzmocnienia, model ten jest innowacyjny technicznie i niesamowicie wszechstronny” – wyjaśnia w swoim oficjalnym uzasadnieniu kapituła EISA Awards 2018/2019. „Co więcej, opcjonalny moduł BluOS otwiera drzwi do strumieniowania i sieciowego odtwarzania muzyki, tworząc w ten sposób przyszłościowe rozwiązanie. Pewny siebie i przekonany o swoich możliwościach, wzmacniacz dostarcza otwarte, detaliczne i ekspansywne brzmienie – zapewniając panoramiczne wrażenia każdej odtwarzanej muzyce. Dzięki swojemu dotykowemu ekranowi i aplikacji kontrolnej, obsługa urządzenia jest bardzo łatwa, a wytrzymała aluminiowa obudowa jest równie solidna, jak dostarczany dźwięk”.

 

- Nasze urządzenia z serii Masters urzeczywistniają najnowsze i najlepsze rozwiązania techniczne stworzone w naszych laboratoriach” - mówi Greg Stidsen, dyrektor ds. technologii w NAD. -Otrzymanie takiego wyróżnienia od autorytetów wśród branżowej prasy hi-fi audio z całego świata potwierdza, że tworzymy wiodące na rynku produkty, które urzeczywistniają innowacyjność i wartość dla miłośników muzyki.

EISA to Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku – niezależna organizacja zrzeszająca ponad 50 specjalistycznych czasopisma zajmujących się segmentem audio-video. Zwycięzcy są wyłaniani tysięcy produktów testowanych i recenzowanych przez członków EISA w ciągu roku. Po intensywnych testach i odsłuchach w redakcjach będących członkami stowarzyszenia EISA, każde wydawnictwo przedstawia krótką listę najlepszych produktów w każdej z ocenianych kategorii. Drugi etap odbywa się podczas dorocznego walnego zgromadzenia EISA, gdzie demokratyczne głosowanie ustanawia konsensus doskonałości i wyłania zwycięskie produkty.  Werdykty są powszechnie uważane za jedno z najwyższych wyróżnień w branży hi-fi.

Wzmacniacz zintegrowany M32 DirectDigital™ z flagowej serii Masters dostępny jest w sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: