Poprzedni
Następny

Test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC700BT w audiostereo.pl

W miejskiej dżungli hałas generowany przez ruch samochodowy może przeszkadzać w rozkoszowaniu się muzyką. Dla tych, którzy nie mogą oddawać się ulubionemu zajęciu z tego powodu, firma Audio-Technica przygotowała model ATH-ANC700BT z redukcją hałasu . Co wynikło z testów przeprowadzonych przez Marcina Olszewskiego z audiostereo.pl dowiecie się z poniższego tekstu.

ATH-ANC700BT zrobiły na recenzencieznakomite pierwsze wrażenie. „Użyte materiały są wysokiej jakości i choć próżno w ich przypadku szukać drewna, aluminium czy włókna węglowego, to zastosowane plastiki i „ekologiczna” skóra sprawiają jednoznacznie pozytywne wrażenie”. łączność bezprzewodowa Bluetooth® z kodekiem Qualcomm® aptX™ HD oraz autorski system aktywnej redukcji hałasu (ANC) QuietPoint® zostały wymienione jako zdecydowane atuty tej konstrukcji. Wbudowany akumulator zapewniający energię na ok. 25 godzin słuchania muzyki w trybie bezprzewodowym i z włączonym układem ANC.

Pod względem brzmieniowym słuchawki ATH-ANC700BT są typowym przykładem szkoły dźwiękowej Audio-Techniki. Model ten do rozdzielczości i pewnego stopnia analityczności dokłada odczuwalną porcję dynamiki i mocną podstawę basową. „Od razu zaznaczę, że wcale nie chodzi w tym momencie o przytłoczenie słuchacza jednolitą ścianą dźwięku, lecz dostarczenie mu informacji nie tylko o wolumenie reprodukowanego materiału, ale również o rozmieszczeniu poszczególnych muzyków na scenie, gradacji planów i oczywiście właściwej trójwymiarowości” – stwierdza Marcin Olszewski.

Cały test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC700BT dostępny jest na stronie internetowej http://www.klub.audiostereo.pl/artykuly/audio-technica-ath-anc700bt-art657.html. Zapraszamy do lektury.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Supercena
ATH-ANC700BT

ATH-ANC700BT czarny

Audio-Technica
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
Special Price 399 zł Regular Price 599 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: