Poprzedni
Następny

Rotel RSP-1576 - nowy procesor dźwięku przestrzennego

Firma Rotel zaprezentowała model RSP-1576 - nowy procesor dźwięku przestrzennego. Urządzenie zapewnia niesamowite emocje w trakcie domowej rozrywki dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym z zakresu audio i wideo, które zostały w nim zaimplementowane.

Rotel RSP-1576

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń AV pozwala firmie Rotel tworzyć urządzenia o znakomitych parametrach technicznych i wysokiej funkcjonalności. Nie inaczej jest w przypadku RSP-1576. Wyposażenie urządzenie obejmuje m.in. HDMI 2.0a 4K/UHD 60 Hz HDR, kanał zwrotny audio (ARC), łączność bezprzewodową Bluetooth® aptX™ oraz dwa procesory DSP Texas Instruments wspierające Dolby Atmos® i DTS:X.

Rotel RSP-1576

 „Rotel znany jest z wysokiej jakości domowych rozwiązań audio i kina domowego dostępnych w atrakcyjnej cenie, a nowy procesor dźwięku przestrzennego jest tego najlepszym przykładem” – mówi Richard Campbell, dyrektor finansowy Bowers & Wilkins, wieloletniego partnera firmy Rotel w zakresie dystrybucji. „RSP-1576 został profesjonalnie zaprojektowany i skonstruowany z myślą o miłośnikach muzyki i filmów, aby zapewnić maksymalną wydajność i elastyczność”.

Rotel RSP-1576

Nie dziwi fakt, iż RSP-1576 potrafi dekodować wszystkie popularne formaty audio. Dwa procesory DSP i sześć audiofilskich przetworników cyfrowo-analogowych Wolfson 192 kHz/24 bity obsługują wiele opcji konfiguracji – od 5.1 do pełnego kina domowego Dolby Atmos 7.1.4. W pełni spersonalizowaną instalację umożliwia 12 kanałów wyjściowych audio RCA.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: