Poprzedni
Następny

NAD - nowa marka w ogólnopolskiej sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design

NAD od samego początku należy do grona czołowych producentów konstrukcji audio-wideo. Urządzenia z logo NAD przekonują wysoką jakością brzmienia, a także zastosowaniem modułowej budowy - specjalne moduły (MDC) pozwalają zwiększyć funkcjonalność użytkowanego sprzętu, bez konieczności jego wymiany.

Teraz urządzenia tego cenionego producenta dostępne są także w salonach ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design. Początki firmy NAD sięgają 1972 r. Od chwili rozpoczęcia działalności inżynierowie sukcesywnie pracują nad zbudowaniem idealnego urządzenia, które będzie odtwarzało dźwięk w jakości, jaką na razie zapewnia wyłącznie oryginał. Projektanci dbają także o to, aby ich konstrukcje cechowało klasyczne wzornictwo i aby niezależnie od odtwarzanego nagrania gwarantowały najwyższą radość z obcowania z muzyką. Niewątpliwym atutem urządzeń NAD jest także ich wszechstronność i łatwość obsługi.

NAD

Moduły MDC zapewniają ponadczasowość konstrukcji NAD

Potwierdzeniem uniwersalności konstrukcji NAD jest uaktualniania funkcjonalności wybranych urządzeń NAD, nawet w przyszłości. Korzystając ze specjalnych kart rozszerzeń, zwanych modułami MDC, użytkownicy niektórych modeli mogą wzbogacić swoje urządzenia o rozwiązania, które w chwili zakupu modelu były niedostępne lub zbędne w ocenie nabywcy. Dzięki temu innowacyjnemu udogodnieniu właściciele niektórych konstrukcji NAD nie muszą obawiać się tego, że po upływie kilku lat i np. wprowadzeniu na rynek nowych udogodnień, będą zmuszeni do wymiany sprzętu na nowy.

Firma NAD może pochwalić się nieporównaną jakością sprzętu

Wyróżnikiem NAD, oprócz modułowej konstrukcji urządzeń, jest także bogate portfolio firmy. Główny trzon oferty tworzą podstawowa seria Classic i referencyjna Masters. Pierwsza kierowana jest dla miłośników muzyki, którzy oczekują wysokiej jakości brzmienia, ale przy zachowaniu przystępnej ceny urządzeń. Referencyjną serię Masters można polecić tym, którzy oczekują najwyższej wierności brzmienia i bezkompromisowości konstrukcji. Jednak bez względu na to, z którą serią mamy do czynienia, każdy z produktów NAD łączy w sobie trzy istotne cechy: jakość, wydajność i prostotę. To atuty, które projektanci urzeczywistnili również w modelach z serii VISO. Tworzą ją stacje muzyczne oraz kompletny zestaw, wyróżniający się swoimi kompaktowymi rozmiarami i wysoką jakością dźwięku. W ofercie NAD coś dla siebie znajdą również amatorzy indywidualnego obcowania z dźwiękiem, to konsekwencja wprowadzenia linii zaawansowanych słuchawek.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: