Poprzedni
Następny

Spotify Connect w sieciowych amplitunerach AV Yamahy

Yamaha udostępniła najnowszą wersją oprogramowania, dzięki której sieciowe amplitunery AV Yamahy będą obsługiwały serwis Spotify Connect. Z tej możliwości skorzystają użytkownicy, którzy mają dostęp do konta Spotify Premium - wystarczy zaktualizować oprogramowanie w amplitunerze. Pliki aktualizacyjne będą udostępniane sukcesywnie i już niebawem obejmą całą gamę sieciowych amplitunerów AV.

spot_foto

 

Amplitunery z dostępem do Spotify Connect

Najwięcej powodów do radości mają użytkownicy modeli z serii Aventage (CX-A5000, RX-A3030, RX-A2030, RX-A1030, RX-A830, RX-A730) oraz najbardziej zaawansowanych konstrukcji z serii RX-V (RX-V775, RX-V675), bo nowe oprogramowanie zostanie najpierw udostępnione dla tych modeli. Nieco później dostępna będzie także aktualizacja dla amplitunerów AV RX-V575, RX-V475 i HTR-4066. Najdłużej na plik aktualizacyjny poczekają użytkownicy RX-V500D, RX-S600 i RX-S600D.

Dużym udogodnieniem jest to, że o dostępności aktualizacji urządzenia podłączone do internetu poinformują automatycznie. W przypadku wykrycia pliku aktualizacyjnego wystarczy zatwierdzić opcję instalacji nowego oprogramowania. W sytuacji, gdy amplituner AV nie wykryje nowego software’u, użytkownik może skorzystać z opcji manualnego wyszukiwania aktualizacji. Aby to zrobić, należy wybrać odpowiednią opcję w ustawieniach zaawansowanych menu.

Konto premium, także jako 30-dniowa wersja demonstracyjna

Dostęp do usługi Spotify Connect zapewnia aktywne konto Spotify Premium. Usługa Spotify Connect to jedno z najnowszych rozwiązań, które zapewnia dostęp do muzyki z serwisu internetowego, strumieniowanej za pomocą tabletu, smartfonu lub zestawu kina domowego. Osoby, które chciałyby najpierw poznać funkcjonalność serwisu, mogą zdecydować się na bezpłatną 30-dniową wersję próbną.

Masz dodatkowe pytania - skorzystaj z pomocy

Dążąc do najwyższego poziomu wygody obsługi, Yamaha stworzyła specjalne konto e-mail [email protected]. Wszyscy użytkownicy, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości związane z dostępnością Spotify Connect w urządzeniach Yamahy mogą skierować swoje zapytania bezpośrednio pod ww. adres.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: