Poprzedni
Następny

NAD M 17 V2 Technologiczna awangarda

Każdy producent posiada w swojej stajni urządzenie określane jako „flagowy” model. Przedwzmacniacz M17 V2 to właśnie urządzenie, w którym inżynierowie NAD zawarli całą swoją wiedzę na temat budowania zaawansowanych high-endowych systemów audio.

NAD M17 V2

Technologiczna awangarda

Dzięki modułowej budowie  M17 V2 właściwie się nie starzeje. Jeśli pojawi się nowa technologia dekodowania dźwięku, można po prostu wymienić odpowiedni modułu rozszerzający możliwości urządzenia o funkcję obsługi najnowszego kodeka. Rozwiązanie to sprawia, iż wraz z postępami wykonanymi przez coraz doskonalsze techniki reprodukcji dźwięku, analogiczne postępy wykonuje przedwzmacniacz  M17 V2, co zapewnia mu długi czas bytności w technologicznej awangardzie.

Umieszczone na tylnej ściance wejścia HDMI są w stanie przyjąć sygnał 4K/60p/4:4:4/HDCP 2.2, natomiast wyjścia HDMI to jedno z obsługą HDCP 2.2 oraz obsługą CEC i jedno z HDCP 1.4, obydwa z HDR (High Dynamic Range). Cyfrowe źródła dźwięku można podłączyć do przedwzmacniacza za pomocą złącz koncentrycznych i optycznych. Sygnał cyfrowy jest konwertowany na analogowy i rozprowadzony do Strefy 2. Dodatkowo nieużywane wyjścia magnetofonowe można wykorzystać do przekazania sygnału do Strefy 3 i 4.

NAD M17 V2

BluOS®

Zarządzający muzyką system operacyjny BluOS® czyni z  M17 V2 wyjątkowo zaawansowane urządzenie AV. Umożliwia dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych i wysokiej jakości serwisów muzycznych, w tym Spotify, Amazon Music, Tidal, Deezer i wielu innych. Z pełnym wsparciem bezstratnego formatu Master Quality Authenticated (MQA) przedwzmacniacz  M17 V2 oferuje najwyższą dostępną jakość dźwięku oraz wydajność wideo w najwyższej rozdzielczości

Zbalansowane kanały

 M17 V2 oferuje w pełni zbalansowane wyjścia audio dla wszystkich jedenastu kanałów. Blokady złączy i specjalna elektronika interfejsu pozwalają na stosowanie długich kabli bez ryzyka odbioru zakłóceń lub utraty sygnału.

NAD M17 V2

Dolby Atmos

Największa możliwa wydajność była kryterium wyznaczającym dobór przetworniki D/A do  M17 V2. Przedwzmacniacz jest wyposażony w pełny zestaw zaawansowanych funkcji, m.in. obsługuje bezstratne formaty dźwięku przestrzennego o wysokiej rozdzielczości dekodowane z Dolby TrueHD i DTSHD Masters Audio iDolby Atmos. 

System Dirac Live®

Wbudowany w  M17 V2 system Dirac Live® i jego potężne oprogramowanie do korekcji akustyki pomieszczenia zapewniają idealne środowisko odsłuchowe. Wystarczy podłączyć skalibrowany mikrofon do urządzenia i oprogramowanie dobierze automatycznie optymalne parametry dźwięku. Zaawansowani użytkownicy mają możliwość manualnej zmiany właściwości dźwięku w tym timingu i koloryzacji.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: