Marka: NAD

M17 V2

38 959 zł
/ sztuka
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz ±0.3dB
 • Tryb Pure Direct: Nie
 • Pilot: Tak
 • Pobór mocy (standby): <0.5W

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1948 zł

Sprawdź szczegóły

NAD Masters M17 V2

Przedwzmacniacz M17 NAD V2 to prawdopodobnie najbardziej zaawansowane urządzenie tego typu dostępne obecnie na rynku. Absolutny czempion w kategoriach elastyczność, wierność dźwięku i wrażenie wizualne.

Najważniejsze cechy:

 • unikalna architektura MDC, zaawansowany system operacyjny BluOS®
 • zbalansowane wyjścia dla wszystkich 11.1 kanałów
 • możliwość rozprowadzenia dźwięku do 4 stref
 • obsługa Dolby TrueHD® DTSHD Masters Audio® oraz Dolby Atmos®
 • system Dirac Live® do korekcji akustyki

NAD Masters M17 V2

Elastyczność

Dzięki systemowi Modular Design Construction (MDC) wszystkie główne układy cyfrowe można wymienić na nowe. Ta innowacyjna architektura sprawia, że M17 NAD V2 nie starzeje się tak, jak inne urządzenia tego typu. Kiedy pojawia się nowa technologia, w łatwy i szybki sposób można zaktualizować przedwzmacniacz, poprzez wymianę u dealera odpowiedniego modułu, odpowiadającego np. za dekodowanie dźwięku. Takie rozwiązanie sprawia, że nie ma potrzeby nabywania nowego sprzętu wraz z każdym krokiem do przodu wykonanym przez branżę audio video.


NAD Masters M17 V2

Duże możliwości konfiguracyjne

5 wejść HDMI (4K/60p/4:4:4/HDCP 2.2), 2 wyjścia (1xHDCP 2.2 z obsługą CEC, 1xHDCP 1.4) zapewniają obsługę wideo HDR (High Dynamic Range). Złącza koncentryczne i optyczne umożliwiają podpięcie cyfrowych źródeł dźwięku. Dodatkowo sygnał cyfrowy jest konwertowany na analogowy w celu rozprowadzenia do Strefy 2. Nieużywane wyjścia magnetofonowe można wykorzystać do podania sygnału dla Strefy 3 i 4. Na każdą ze stref można skierować dźwięk z innego źródła oraz indywidualnie regulować jego głośność.

NAD Masters M17 V2

BluOS®

BluOS® to zaawansowany system operacyjny i oprogramowanie zarządzające muzyką, dzięki któremu M17 V2 jest wyjątkowo zaawansowanym urządzeniem AV. Po podłączeniu do Internetu za pomocą kabla Ethernet lub Wi-Fi M17 V2 ma dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych i wysokiej jakości serwisów muzycznych, w tym Spotify, Amazon Music, Tidal, Deezer i wielu innych. Z pełnym wsparciem bezstratnego formatu Master Quality Authenticated (MQA) przedwzmacniacz M17 V2 oferuje najwyższą dostępną jakość dźwięku oraz wydajność wideo w najwyższej rozdzielczości.

Zrównoważony dźwięk z oddzielnym zasilaniem liniowym

M17 V2 oferuje w pełni zbalansowane wyjścia audio dla wszystkich jedenastu kanałów. Blokady złączy i specjalna elektronika interfejsu pozwalają na stosowanie długich kabli bez ryzyka odbioru zakłóceń lub utraty sygnału.

Dźwięk przestrzenny 11.1

Przetworniki D/A wybrano pod kątem ich największej wydajności. M17 V2 jest wyposażony w pełny zestaw zaawansowanych funkcji, jak bezstratne formaty dźwięku przestrzennego o wysokiej rozdzielczości dekodowane z Dolby TrueHD i DTSHD Masters Audio i Dolby Atmos.  Tryb surround materiału źródłowego jest automatycznie wykrywany za pośrednictwem wejść cyfrowych M17 V2.

Zaawansowany system korekcji akustyki

Wbudowany w M17 V2 system Dirac Live® i jego potężne oprogramowanie do korekcji akustyki pomieszczenia zapewniają idealne środowisko odsłuchowe. Wystarczy podłączyć skalibrowany mikrofon do urządzenia i oprogramowanie dobierze automatycznie optymalne parametry dźwięku. Zaawansowani użytkownicy mają możliwość manualnej zmiany właściwości dźwięku w tym timingu i koloryzacji.

Specyfikacja NAD M17 V2

Pasmo przenoszenia20Hz – 20kHz ±0.3dB
Tryb Pure DirectNie
PilotTak
Pobór mocy (standby)<0.5W
Wymiary (S x W x G) mm435 x 156 x 386
Waga kg10,9

Opinie o NAD M17 V2

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. WłodekKapłon

  Ocena:
  Ocena: 5
  Miałem przyjemność zobaczyć to urządzenie w akcji. Bezkompromisowy sprzęt z najwyższej klasy przetwornikiem oraz zaawansowanym systemem korekcji w Dolby Atmos.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: