Poprzedni
Następny

TEAC NT-505 najlepsze granie z sieci

Oferta produktów w katalogu TEAC ciągle rośnie. Japoński koncern zaprezentował najnowszy sieciowy odtwarzacz/USB DAC NT-505 wypełniony po brzegi najlepszymi komponentami, których zadaniem jest uzyskanie jak najlepszego dźwięku.

Zaawansowane przetworniki

Dwa przetworniki AKM VERITA AK4497 Velvet Sound™ wspierane przez cztery rodzaje cyfrowych filtrów PCM i dwa DSD odpowiadają za wierne odtwarzanie muzyki zapisanej w formacie cyfrowym. Słuchaczy oczekujących najwyższych parametrów dźwięku zadowoli możliwość konwertowania w górę do formatu DSD256 (11,2 MHz) i PCM 384 kHz/32 bity.

TEAC NT-505

Dual-mono

Doprowadzona do perfekcji sekcja audio generuje dynamiczny i porywający dźwięk wysokiej jakości. Inżynierowie TEAC-a zastosowali układ Dual-mono. Dwa toroidalne transformatory odpowiadają za dostarczenie mocy, a 4-obwodowy układ regulacji głośności TEAC-QVCS i wytrzymalszy prądowo układ wyjściowy TEAC-HCLD to klasa sama dla siebie. Odseparowanie układów cyfrowych i analogowych pozwala maksymalnie zredukować zniekształcenia.

Dostęp do serwisów muzycznych

Spotify, Qoubuz i Tidal to serwisy muzyczne, które dysponują gigantycznymi bibliotekami plików audio. Dodatkowo niektóre z nich oferują muzykę w bezstratnym formacie FLAC 1411 kbps oraz MQA (Master Quality Authenticated). Po integracji z serwisem za pomocą aplikacji użytkownik zyskuje dostęp do ogromu wysokiej jakości muzyki, która trafia do naszego sprzętu za pomocą łącza internetowego.

TEAC NT-505

Muzyka wprost z smartfona

Najnowszy moduł Bluetooth™ obsługuje kodeki Qualcomm® aptX™ i LDAC™zapewniające wysoką jakość odtwarzanej muzyki. Dzięki temu można podpiąć jako źródło dowolne urządzenie wyposażone w moduł Bluetooth™ - smartfon, tablet lub komputer. Port USB pozwala na podłączenie zewnętrznej pamięci USB zawierającej pliki muzyczne. Funkcja bezpauzowego odtwarzania wiernie odda atmosferę koncertu, bez rujnowania nagrania niepotrzebnymi przerwami między utworami.

Intuicyjna obsługa

Wszystkie funkcje i tryby są łatwo dostępne z poziomu aplikacji TEAC HD Streamer (iOS/Android), ponadto sterować urządzeniem można za pomocą dołączonego pilota na podczerwień i przycisków znajdujących się na panelu przednim. Wyświetlacz typu OLED w czytelny sposób informuje o aktualnym trybie pracy TEAC NT-505.

Wejścia i wyjścia

Mimo niewielkich rozmiarów urządzenia konstruktorzy wyposażyli TEAC NT-505 w dużą ilość wejść i wyjść. Na tylnej ściance znajdziemy m.in. wejście analogowe RCA, złącze Ethernet oraz wejścia cyfrowe USB-B (maks. DSD512, PCM 768 kHz/32 bity), koncentryczne RCA i optyczne TOS-link. Na przedniej ściance znalazły się port USB-A (maks. DSD128, WAV 192 kHz/24 bity) oraz 3,5 złącze mini-jack (koncentryczne/optyczne, maks. DSD64, PCM 192 kHz/24 bity). Całość dopełniają wyjścia niezbalansowane RCA (1 para), zbalansowane XLR (1 para) oraz słuchawkowe mini-jack na przedniej ściance.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: