Poprzedni
Następny

NAD C 375BEE – limitowana liczba sztuk w bezkonkurencyjnej cenie!

NAD C 375BEE to wzmacniacz zintegrowany, który dostarcza 150 W mocy na kanał, łącząc sprawdzone funkcjonalności z wciągającym, niezwykle szczegółowym brzmieniem. Pojawia się doskonała okazja, aby przekonać się o zaletach tego modelu, bowiem teraz ten klasyczny wzmacniacz NAD można nabyć w atrakcyjnej, niższej cenie. Promocja obowiązuje zarówno online na tophifi.pl, jak i stacjonarnie w salonach Top Hi-Fi & Video Design, a liczba sztuk wzmacniacza C 375BEE jest ograniczona.

NAD C 375BEE – limitowana liczba sztuk w bezkonkurencyjnej cenie!

Projektanci zadbali o jakość konstrukcji. C 375BEE ma grubą, stalową obudowę – charakterystyczną dla klasycznych urządzeń NAD – która zwiększa odporność na niepożądane wibracje. Wzmacniacz wyposażony został w siedem wejść liniowych (w tym dwa wejścia/wyjścia magnetofonowe), umożliwiając podłączenie różnorodnych komponentów audio. Do dyspozycji jest także gniazdo słuchawkowe.

Technologie z serii Masters

C 375BEE czerpie z zalet wielu nowoczesnych technologii, które zostały wykorzystane w wysokiej klasy komponentach stereo NAD z serii Masters. Jedną z nich jest autorska topologia obwodu PowerDrive, który automatycznie wykrywa impedancję głośnika, dostosowując ustawienia zasilania wzmacniacza. Pozwala to napędzić wymagające kolumny o niskiej impedancji oraz zapewnić odpowiednią dynamikę i najlepszą wydajność w praktycznie każdych okolicznościach.

Zapraszamy do salonów

Aby przekonać się o możliwościach wzmacniacza NAD C 375BEE zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Dostępni na miejscu Eksperci Dobrego Brzmienia pomogą Ci w przeprowadzeniu odsłuchów odpowiednio skomponowanych zestawów stereo i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanymi urządzeniami.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: