Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins Pi7 S2 – referencyjne słuchawki True Wireless teraz w niższej cenie

Pi7 S2 to obecnie najlepiej wyposażone i wykonane słuchawki True Wireless firmy Bowers & Wilkins. Zapewniają możliwość przesyłania muzyki w wysokiej rozdzielczości i wyposażone są w układ adaptacyjnej redukcji hałasu. Teraz model ten można do końca czerwca nabyć w atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Promocja obowiązuje zarówno online na tophifi.pl, jak i stacjonarnie w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Bowers & Wilkins Pi7 S2 – referencyjne słuchawki True Wireless teraz w niższej cenie

Słuchawki True Wireless Bowers & Wilkins Pi7 S2 zostały zaprojektowane przez tych samych inżynierów, którzy pracowali przy kolumnach głośnikowych Bowers & Wilkins, stosowanych w renomowanych studiach nagraniowych, m.in. w londyńskim Abbey Road Studios. Efektem są słuchawki, które zapewniają nie tylko wysokiej jakości brzmienie w każdym miejscu, ale także wysoki komfort użytkowania i bogatą funkcjonalność.

Dwudrożny układ przetworników

W Pi7 S2 znalazł się dwudrożny układ przetworników, podobnie jak ma to miejsce w przypadku kolumn głośnikowych. Każda słuchawka ma dwa przetworniki – dynamiczny oraz wysokotonową jednostkę armaturową – które są napędzane przez własny wzmacniacz. Dodatkowo łączność bezprzewodowa jest oparta o Bluetooth 5.0 ze wsparciem kodeków AptX HD i AptX Adaptive, co przekłada się na naturalne, głębokie brzmienie.

Funkcja retransmisji dźwięku

Warto wspomnieć o funkcji retransmisji dźwięku, w którą wyposażone jest dołączone do Pi7 S2 etui ładujące. Dzięki niej można podłączyć etui do źródła dźwięku, aby bezprzewodowo przesyłać sygnał audio do słuchawek. Tym samym można strumieniowo odtwarzać dźwięk praktycznie z dowolnego źródła wyposażonego w odpowiednie złącze, ale pozbawionego modułu Bluetooth. Wszystko przy zachowaniu wysokiej jakości brzmienia.

Zapraszamy do salonów

Aby dowiedzieć się więcej o słuchawkach Pi7 S2 zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Dostępni na miejscu Eksperci Dobrego Brzmienia odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania i podczas rozmowy pomogą podjąć odpowiednią decyzję. Po więcej wiedzy i nowości ze świata dobrego brzmienia zachęcamy też do odwiedzenia Strefy Wiedzy na oficjalnym blogu Top Hi-Fi & Video Design.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design


Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: