Poprzedni
Następny

Miesiąc marki Hegel w salonach Top Hi-Fi

Hegel to jedna z najbardziej znanych marek na rynku hi-fi, która słynie z produkcji wzmacniaczy zintegrowanych, końcówek mocy czy przedwzmacniaczy. Aby osobiście przekonać się o walorach urządzeń Norwegów, zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie w komfortowych warunkach możesz odsłuchać wybranego modelu.

Miesiąc marki Hegel w salonach Top Hi-Fi

Dni otwarte Hegel

Trzon marki Hegel stanowią przede wszystkim wysokiej klasy wzmacniacze zintegrowane z różnych kategorii cenowych. Łączy je skandynawskie, minimalistyczne wzornictwo oraz wysokiej klasy, naturalne brzmienie z detaliczną sygnaturą dźwiękową. O możliwościach poszczególnych urządzeń norweskiego Hegla możesz przekonać się podczas trwających w czerwcu br. dni otwartych Hegel w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

W tym czasie nie zabraknie interesujących ofert rabatowych, stworzonych bezpośrednio pod indywidualne potrzeby klientów planujących zakup tej niepowtarzalnej elektroniki, w tym wyjątkowo korzystnej oferty dotyczącej sprzedaży ratalnej i możliwości skorzystania z leasingu.

Zapraszamy do salonów

W celu potwierdzenia dostępności wybranego urządzenia marki Hegel i zapisania się na odsłuchy, prosimy o kontakt z wybranym salonem Top Hi-Fi & Video Design.

Można to zrobić telefonicznie za pomocą formularza kontaktowego. Zadzwoń lub wypełnij formularz.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: