Poprzedni
Następny

Marzec 2021 na Netflix: najciekawsze nowości

Netflix rozkwita wraz z nadejściem wiosny. Pierwsze powiewy ciepłego wiatru przynoszą pokaźną listę nowych pozycji, która będzie się regularnie zwiększać. Zobaczcie, co warto obejrzeć w tym miesiącu!

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Pamiętacie gang niesfornych zwierzaków domowych, które wiodą potajemne i bardzo ekscytujące życie, o jakim ich właściciele nie mają pojęcia? Film o ich perypetiach zarobił prawie 900 milionów dolarów, więc musiała powstać kontynuacja tej animacji. Stworzyli ją ludzie, którzy wcześniej zrobili „Minionki” i miała swoją premierę w 2019 roku. A teraz, pod koniec marca, pojawi się na platformie Netflix. Tym razem dzielne zwierzaki rozdzielają się i przeżywają osobne przygody, ale w finale ich historie się łączą. To pełna świetnego humoru opowieść, przy której będą się dobrze bawić zarówno dzieci, jak i dorośli.

Biggie: I Got a Story to Tell

Każdy prawdziwy miłośnik hip-hopu wie, kim był Notorious B.I.G, znany również jako Biggie Smalls lub po prostu Biggie. Dziewiątego marca 1997 roku został on w tajemniczych okolicznościach zastrzelony w Los Angeles. Do dzisiaj nie udało się ustalić, kto jest odpowiedzialny za to zabójstwo. Nie zmienia to jednak faktu, że Notorious B.I.G, który naprawdę nazywał się Christopher George Latore Wallace, wciąż uznawany za jednego z najważniejszych hip-hopowych artystów wszech czasów. Słynął z charakterystycznego luzu, z jakim wyrzucał z siebie ciężkie i wulgarne teksty.

„Biggie: I got Story to Tell” to film dokumentalny, który opowiada o historii jego życia i przybliża fanom sylwetkę rapera, pokazując wiele niezwykłych nagrań z prywatnego archiwum rodziny Biggiego. Jest to również wciągająca opowieść o wpływie jego twórczości na współczesną popkulturę.

Dokument wyreżyserował Emmet Malloy, który zna się na robieniu filmów o muzykach, bo ma już na swoim koncie między innymi dwa o The White Stripes i jeden o Oasis.

Paradise PD 3 

To zdecydowanie nie jest serial dla wszystkich. Szczególnie odradzamy go dzieciom oraz wszystkim dorosłym, którzy są wrażliwi na niewybredne, mocno abstrakcyjne i wulgarne żarty. To pozycja, przy której „Miasteczko South Park” jest jak dobranocka dla przedszkolaków. Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy!

Serial opowiada o perypetiach policjantów z małego miasteczka, które nazywa się Paradise. Nieudolni funkcjonariusze to stereotypowi obywatele amerykańskiego społeczeństwa, ukazani przez pryzmat groteskowej metafory i z dużym przymrużeniem oka. Mamy tu konserwatywnego wąsacza, nieudolnego maminsynka, wiecznie naćpanego policyjnego psa, rozwiązłą seksualnie feministkę i bardzo otyłego glinę, który jest uzależniony od jedzenia. Towarzyszy im szereg innych, równie symbolicznych postaci, z którymi i przez które ciągle wpadają w przedziwne tarapaty.

Formula 1: Jazda o życie 3

W marcu na Netflixie pojawi się również trzeci sezon wysoko cenionego serialu dokumentalnego o zeszłorocznym sezonie wyścigowym w Formule 1, który odbył się już w czasie pandemii. Twórcy ponownie zapraszają za kulisy najdroższego sportu na świecie. Dzięki temu możemy obserwować z ukrycia dramatyczną rywalizację kierowców i zespołów o tytuł mistrza kierownicy. A także przyglądać się wyścigom, które trzymają w napięciu od pierwszej do ostatniej sekundy. Ogląda się to jak thriller. Gorąco polecamy!

Głęboka woda 1 i 2

Polskie produkcje mają teraz na Netflixie dobry czas. Zajmują wysokie miejsca w codziennym podsumowaniu dziesięciu najpopularniejszych pozycji i dotyczy to zarówno nowości, jak i produkcji sprzed kilku, a nawet kilkunastu lat. Wśród nich jest serial „Głęboka woda”, wyprodukowany w 2011 roku przez TVP. Doczekał się on dwóch sezonów. Głównym bohaterem jest Wiktor, grany przez Marcina Dorocińskiego. To nowo mianowany dyrektor ośrodka opieki społecznej, który w każdym odcinku z pomocą swoich pracowników stara się pomóc ludziom, którzy zawsze mają pod górkę.

Sky Royo

„Sky Rojo” to długo oczekiwany nowy serial twórców „Domu z papieru”. Opowiada on o trzech młodych kobietach, uciekających przed przeszłością oraz zemstą niebezpiecznego szefa, który wysłał za nimi dwóch podejrzanych rzezimieszków. Czego można się po nim spodziewać? Znajdziecie tu dużo dynamicznej akcji, dużo strzelania i dużo efektownych gagów, a więc świetną rozrywkę na wieczór bez dzieci.

Nowy wspaniały świat

„Nowy wspaniały świat” to serial SF, luźno oparty na książce, którą w 1931 roku opublikował Aldous Huxley. Akcja toczy się w przyszłości, w społeczeństwie idealnym, które zawdzięcza swój dobrobyt temu, że wszyscy trzymają się określonych reguł. Zakazana jest monogamia i prywatność, nie można posiadać pieniędzy i rodziny, a role społeczne regulowane są za pomocą środków farmakologicznych. W pozornie idealnym świecie zaczyna się jednak tlić bunt.

A jeżeli szukasz sprzętu audio i masz pytania na jego temat, skontaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: