Poprzedni
Następny

ELAC poszerzył swoje portfolio o nowe kable głośnikowe

ELAC poszerzył swoje portfolio o dwa nowe wysokiej klasy przewody głośnikowe – modele Reference SPWR i Sensible SPW, które stanowią połączenie perfekcji wykonania oraz atrakcyjnego wzornictwa.

ELAC SPWR-10FT

ELAC to popularny i niebywale ceniony producent przede wszystkim kolumn głośnikowych. Niemiecka firma ma jednak w swojej ofercie również elektronikę audio oraz akcesoria, m.in. podstawki głośnikowe i kable głośnikowe, a najnowszym tego przykładem są kable Reference SPWR i Sensible SPW.

Reference SPWR opracowano jako bezkompromisową konstrukcję, która gwarantuje niczym nieograniczoną transmisję sygnału audio. Projektanci wykonali przewodniki z miedzi beztlenowej o wysokiej czystości i zakończyli je pozłacanymi wtykami bananowymi typu Z. Zastosowane rozwiązania przełożyły się na ekstremalnie niską stratę sygnału. Warto też wspomnieć o innowacyjnym dielektryku polietylenowym ograniczającym do minimum efekt indukcyjności i pojemności. Całości dopełnia nylonowa plecionka zwiększająca wizualną atrakcyjność przewodu.

ELAC SPWR-10FT

Analogiczną konstrukcją może pochwalić się kabel Sensible SPW. W tym modelu znajdują się przewodniki z miedzi beztlenowej o grubości 14 AWG (w Reference SPWR 12 AWG). Sensible SPW to doskonała propozycja dla miłośników dobrego brzmienia, którzy dopiero zaczynają swoją drogę prowadzącą do znakomitego dźwięku. Tak jak w przypadku kabla Reference SPWR, komfort podczas podłączenia urządzeń zwiększają pozłacane wtyki bananowe.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: