Poprzedni
Następny

Audio Pro SW-10 – najnowszy zaawansowany subwoofer do muzyki i filmów

Audio Pro SW-10 to najnowszy subwoofer klasy premium, który świetnie sprawdza się zarówno przy słuchaniu muzyki, jak i podczas oglądania filmów. Model ten przykuwa wzrok atrakcyjnym wzornictwem i zachwyca swoimi możliwościami.

Audio Pro dało się poznać jako producent, który posiada niezwykłą zdolność do tworzenia emocjonującego dźwięku, co zostało potwierdzone wieloma nagrodami. Trwająca już 42 lat historia firmy rozpoczęła się od produkcji właśnie subwooferów. Konstrukcje te wyróżniały się innowacyjną konstrukcją, tzw. technologię ACE-Bass, opracowaną przez założyciela firmy. Zapewniała ona jakość dźwięku, która w krótkim czasie pozwoliła marce ustabilizować pozycję na rynku audio, a wczesne modele – takie jak B2.50 i B4.200 – wciąż są ciepło wspominane przez audiofilów.

„Oczekiwania są oczywiście wysokie", przyznał Jens Henriksen, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Audio Pro. „Kiedy mówimy naszym odbiorcom, że planujemy wprowadzić nowy subwoofer, wciąż, co niesamowite, mają z tyłu głowy te klasyczne modele. Oczywiście odczuwamy presję, ale równocześnie czujemy, że jesteśmy w stanie spokojnie przewyższyć te oczekiwania".

Z nowym subwooferem użytkownik może liczyć na potężny dźwięk, który sprawia na odbiorcach tak ogromne wrażenie, jak wcześniejsze modele. SW-10 oprócz klasycznych systemów stereo, świetnie dopełnia także systemy kina domowego, dostarczając audio z telewizora na poziomie, który pozwoli widzom zanurzyć się we wspaniałym dźwięku. Dlatego też najnowsza konstrukcja stanowi idealne dopełnienie dla wcześniej wprowadzonych przez Audio Pro aktywnych kolumn głośnikowych A26 i A36.

„Chcemy móc zaoferować naszym klientom subwoofer klasy premium, który dorówna i wzbogaci jakość dźwięku A26 i A36. Oczywiście, ważne było, aby był w pełni zgodny z funkcjonalnością TV, dzięki czemu za pomocą odpowiednich wejść subwoofer SW-10 można z powodzeniem wpiąć do systemu kina domowego, równocześnie uzyskując tę samą wyśmienitą jakość dźwięku, kiedy pracuje w tradycyjnym systemie hi-fi. To może wydawać się proste, ale stawia zupełnie inne wymagania komponentom takim jak układy elektroniczne, wejścia, itd.", wyjaśnił Jens Henriksen.

Od strony technicznej konstrukcja SW-10 znacznie różni się od tej, którą można znaleźć w klasycznym subwooferze. Audio Pro zamiast dużej, gładkiej obudowy zdecydowało się na umieszczenie na bokach widocznych radiatorów, nadając całości niesamowity charakter. Przełamując gładką i pozbawioną faktury strukturę, obudowa stała się bardziej intrygująca i delikatna wizualnie. Już przy pierwszym kontakcie można uznać te bierne membrany jako punkt centralny subwoofera, co oddaje wyjątkową stylistykę SW-10.   Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: