Poprzedni
Następny

Kygo from The Sunnmore Alps - koncert w górach, na który możesz wpaść

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Miłośnicy koncertów przeżywają obecnie trudne czasy. Pandemia nie pozostawia im wyboru i po prostu muszą siedzieć w domu. Wszyscy ratujemy się słuchaniem muzyki na naszym sprzęcie audio, a jeśli go nie posiadamy, to ten czas może być też impulsem, by taki pierwszy zestaw skompletować. Kulturalna samotność działa jednak w obie strony i muzykom również brakuje publicznych występów – to impuls do poszukiwania nowych sposobów na interakcję z fanami. Tak powstają projekty, które w normalnych okolicznościach prawdopodobnie nie miałyby szansy powstać.


Photo Source: Moment House

Przykładem jest norweski producent muzyczny i DJ - Kyrre Gørvell-Dahll znany pod pseudonimem „Kygo”, który już w najbliższy piątek, 5 marca o 19:00 czasu polskiego, zagra koncert na jednym ze szczytów masywu górskiego Sunnmøre Alps w Norwegii. Koncert będzie można obejrzeć on-line po wykupieniu biletu wstępu na portalu Moment House.
Wydarzenie zapowiada się ekscytująco, zwłaszcza że na zdjęciach promujących koncert widać Kygo siedzącego przy fortepianie na szczycie jednej z gór – przyznacie że wygląda to spektakularnie. Poza samym Norwegiem, dołączą do niego goście specjalni, aby wykonać klasyczne hity z płyty Cloud Nine, Kids in Love i jego najnowszego albumu Golden Hour.

Świat usłyszał szerzej o młodym norweskim DJ’u dzięki remixowi piosenki Eda Sheerana „See fire” w 2013 roku. W kolejnym roku supportował Aviciego na jednym z koncertów, a zbieg okoliczności (choroba Szweda) spowodował, że zastąpił go na festiwalu muzyki elektronicznej TomorrowWorld 2014. Pierwszy samodzielny wielki przebój Kygo to „Stole the Show”, który znalazł się na pierwszym albumie artysty „Cloud Nine” z 2016 roku. Dalej to już klasyczny efekt kuli śnieżnej podsyconej ogromnym talentem Norwega. On sam często powtarza, że zaczął tworzyć pod wpływem twórczości niestety dziś już nieżyjącego Avicii. W 2020 roku Kygo wydał najnowszy album Golden Hour, który zapewne wypełni sporą część piątkowego koncertu ze szczytów Sunnmørsalpane.


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: