Poprzedni
Następny

Maj 2021 na HBO GO

Maj na platformie HBO GO zapowiada się bardzo emocjonująco – miesiąc minie pod wezwaniem nieustraszonego Rocky’ego Balboa, ale nie tylko fani boksu znajdą coś dla siebie. Zobaczcie, co warto wrzucić na swoje kino domowe w najbliższych tygodniach!

Atak Rocky’ego

 

W maju na platformie HBO GO pojawi się film dokumentalny „Rocky: 40 lat legendy”, przedstawiający historię Sylvestra Stallone, którego kariera rozpoczęła się od roli dziarskiego boksera. Zobaczymy w nim niepublikowane wcześniej nagrania i kulisy powstania kultowego cyklu filmów o Rockym. Jako deser po premierze filmu na serwisie pojawią się również wszystkie części sagi: „Rocky”, „Rocky II”, „Rocky III”, „Rocky IV”, „Rocky V” i „Rocky Balboa”. Gotowi na sylvestrowy maraton?

„Creed” i „Creed II”

 

Skoro maj przebiega pod patronatem najsłynniejszego filmowego boksera, na serwisie nie zabraknie też filmów z tego samego uniwersum – „Creed” i „Creed II”, które opowiadają o Adonisie Creed, wysoko postawionym synu dawnego rywala Rocky’ego, który wbrew woli rodziny postanawia spróbować swoich sił w boksie i potrzebuje w tym pomocy dawnego przeciwnika swojego ojca, Apollo.

„Mulan”

 

Jak już wcześniej pisaliśmy, fabularne adaptacje klasyków Disneya cieszą się ogromnym powodzeniem i wśród dzieci, dla których są kompletnie nowymi dziełami, i wśród tych nieco starszych, którzy wychowali się na ich animowanych pierwowzorach. Niedawno swoją premierę miał nowy film w stylu live-action – tym razem na tapet trafiła historia o Mulan. W samej fabule nie wprowadzono zbyt wielu zmian, jednak zdecydowanie warto sięgnąć po ten obraz, chociażby ze względu na jego walory wizualne.

„Nierealne”

Serial opowiada o grupie wiktoriańskich kobiet, które posiadają niesamowite, nadprzyrodzone zdolności. Kiedy ich odmienność coraz bardziej rzuca się w oczy, a plotki niosą wieść o tym w coraz dalsze zakątki Londynu, postanawiają dać początek nowej społeczności odmieńców, przyjmując pod swoje skrzydła wszystkich, którzy dotychczas musieli żyć na marginesie. Nie wszystkim mieszkańcom miasta podoba się ten pomysł, więc nad azylem dla inności wisi poważne zagrożenia.

„Interior”

 

 

Ta polska produkcja z 2019 roku śledzi losy dwojga trzydziestokilkuletnich nieznajomych (Magdalena Popławska i Piotr Żurawski), którzy, mimo pozornie ułożonego życia, ciągle czują potrzebę, by znaleźć swoje miejsce w świecie. Magda to żona i matka, która stawia karierę ponad rodzinę. Maciek czuje się jak więzień kapitalizmu i ciężko pracuje, by spłacić kredyt na mieszkanie. Kiedy w najmniej oczekiwanym momencie krzyżują się ich losy, nie mają pojęcia, jak mocno wpłynie to na życie obojga.

„Oslo”

 

To film produkcji HBO, który bazuje na prawdziwych wydarzeniach z 1993 roku, kiedy to w wyniku tajnych negocjacji, krystalicznie czystej przyjaźni oraz wsparcia grupy Izraelczyków i Palestyńczyków doszło do historycznego Porozumienia z Oslo, które zapoczątkowało proces pokojowy na Bliskim Wschodzie i pozwoliło na utworzenie Autonomii Palestyńskiej. Obraz powstał na podstawie sztuki autorstwa J.T. Rogersa, wyróżnionej nagrodą Tony.

„Zbrodnia stulecia”

Ten dwuczęściowy film dokumentalny produkcji HBO, wyreżyserowany przez zdobywcę Oscara Alexa Gibneya, obnaża przerażającą skalę wpływu wielkich koncernów farmaceutycznych na rosnący poziom uzależnień od syntetycznych opioidów. Gibney przeprowadza widzów przez labirynt układów i forsowania przepisów, które mają na celu umożliwienie nadprodukcji, niekontrolowanej dystrybucji i nadużywania leków tego rodzaju.

 

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: